Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb 10 kg-tól szeretnék megszab...

Kb 10 kg-tól szeretnék megszabadulni. A diéta része nehézkes, a sportra gondoltam nagyobb hangsúlyt fektetni. Szerintetek melyik hatásosabb? Czanik capoeira torna vagy a kocogás?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogyás úgy hatékony, ha kevesebb a kalória bevitel és több a felhasználás és megfelelő a táplálkozás, nem éhezik a szervezet, minden szükséges tápanyaghoz hozzájut.A mozgás mindenképpen szükséges és egy kis életmódváltás a táplálkozás területén.Érdemes egy méregtelenítő programmal indítani.
2012. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a fogyás alapvetően nem egy nehéz feladat, csak el kell dönteni, és ellenállni a kísértéseknek. a sport persze nagyon fontos, de nem hiszem, hogy el lehet érni komolyabb eredményt, ha az ember nem változtat az étrendjén. én is éppen benne vagyok, már három hete csinálom és semmilyen diétát nem követek, egyszerűen csak odafigyelek arra, hogy mit eszem, tudom hogy mi nehéz étel és mi az amit nyugodtan megehetek, de persze abból sem kell annyit enni hogy mozdulni ne bírj a sok evéstől. édességet ha nagyon kívánom max reggel egy keveset, kenyér helyett kétszersült vagy puffasztott rizs. este meg csak valami igazán könnyű étel, már ha éhes vagyok. na és minden nap mozgás. esetemben ez azt jelenti hogy edzőterem, vagy pedig otthon sok lépcsőzéssel, de minden nap csinálok valamit. a mérlegen nem olyan látványos (kb. 4 kg eddig), de centikben annál inkább. mindez a sport miatt, az izom súlyosabb ugye.

szerintem ez teljesen jó, hatékony, nem éheztetem magam, nem szedek semmilyen "csodaszert" és nem is próbálgatom a "csodadiétákat". sok mozgás és tudatos táplálkozás. szerintem megér egy próbát, nálam már egy hét után volt eredmény, érdemes kipróbálni :)

2012. márc. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!