Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167 cm és 55 kg vagyok....

167 cm és 55 kg vagyok. Szeretnék fogyni 5 kg-t mert táncolok. Hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni,mert társastáncolok.Egy pár kg minusszal én is jobban érezném magam és a partneremnek is könnyebb lenne a dolga.A tánctanáraim is folyton ezzel nyaggatnak.Mit tegyek,hogy fogyjak?

15/L


2012. márc. 9. 16:49
 1/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem ne hallgass a tánctanárra hogy fogyjál... én nekem ish kb. ugyan azok a méreteim 168 cm és 54kg vagyok, és tudom hogy jól esne neked egy picit lefogyni (én ish leakarnék). Szerintem a minden napi torna... a rendszeres evés, de azt ish úgy egyél hogy minden nap többször keveset, minthogy egyszerre sokat. A fekvés előtti evést nem ajánlom, mert az még jobban nehezíti a dolgodat, mert a tested nem tudja felemészteni a kajákat, mert alszol... és így hízol egy picit. 16/L Remélem tudtam vmit segíteni! :)
2012. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

EZ most komoly?? Én 167 centi vagyok és ma majdnem körbe ugráltam a fürdőszobát, mikor végre a mérleg 55 kilót mutatott. Persze még hetek kellenek hogy állandósuljon a súlyom, de akkor is nagyon örülök. És még szeretnék is hízni.

Nem tudom mennyire kell pillekönnyűnek lenni a tánchoz, de nem hiszem hogy ez különösebben soknak számít. Én a helyedben inkább csak változtatnék az étrendemen. Több zöldség, hús, kevesebb tészta. És ez még egészséges is :)

2012. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan iskolák. pl pécsen a művészeti, ahol a táncosokat folyamatosan mérik és aki nem megfelelő testsúlyú, annak fogynia kell. Én is ebbe a suliba jártam anno, hál istennek nem táncra. De a táncos lányok folyton a kalóriájukat méregették meg a kilójukat, már 15 éves koruktól fogva...


Szóval ha ez miatt szeretnél akkor csakis kevés kalória, sok vitamin, és sok mozgás.

2012. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kellene fogynod, de ezt már az előző feltett kérdésedben is elmondtam.


De ha annyira akarsz (max. kórházba kerülsz, ahol normál súlyra hizlalnak), csökkentsd a kaját, mozogj sokat. Aztán v összeesel, v nem.

2012. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)))
2012. márc. 11. 06:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Maximum 2 kilót fogyj kicsit egyél kevesebbet és értékesebbet!
2012. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Candy Close válasza:
már megbocsáss,de:NORMÁLIS VAGY EMBER?!ha 167cm vagy és 55kg,az vékony!hova akarsz fogyni?anyum 169cm és 63kg,és max 1,5kg zsír van rajta!bár nem láttalak bikiniben,de megnyugtathatlak,te vékony vagy!:)ha fogynál anorex lennél...
2012. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!