Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos lehet hosszútávon ez...

Hatásos lehet hosszútávon ez a fogyókúra tornával együtt?

Figyelt kérdés

3 hete diétázom a 90 napos diétával, és naponta 40 percet tornázom átlagban Rubint Réka DVD-re.

A torna 20 perces blokkokra van felosztva, van súlyzós gyakorlat, combfeszesítő, csípő és popsiformálás, illetve hasizom, ez 4x20 perc, ebből naponta 2x20 percet szoktam.

Variálom a gyakorlatokat, de leginkább a csípő-popsi, illetve hasizmot szoktam csinálni.


A diétát mintegy életmódváltásként kezdtem el, és hosszú távon szeretnék tornázni is, így szeretnék élni.


Hosszútávon lehet ezzel fogyni többet?

3 hete kezdtem, és már 7,5 kg lement, de még 20 kg-ot le kell adnom.

Sikerülhet hosszútávon?


2012. márc. 16. 15:11
 1/1 anonim válasza:
szerintem igen:) ha diéta mellett mozogsz is, és nem feltétlen csak koplalsz, hanem fogyókúrához képest normálisan étkezel, és már ennyi lement, akkor ha hosszabbra húzod, menni fog. Csak vigyázz, (nehogy bedepizzél) vagy jojózzál majd a végére. + a kevés idő alatt nagy fogyás a bőrödön is meglátszik..
2012. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!