Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Véleményt szeretnék a Norbi...

Véleményt szeretnék a Norbi féle diétáról! Tényleg hatásos, vagy ez is egy nagy baromság?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Akinek fingja sincs hozzá, lusta, nincs kitartása, nem hajlandó odafigyelni, annak jó.
2009. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

norbi diétánál,majdnem minden csak fehérje..időhöz kötve.

deamúgy egyik ismerősöm 80kilórol 55re fogyott 7hónappal! egyes kód!!!!

2009. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én rendeltem 2 hétig a Norbi fogyis étrendet, és szépen fogytam tőle. Éhes nem voltam, energiám is volt sportolni. Csak egy baj van, nekem kikészült a gyomrom, a 2. hét végére már állandóan fájt, és émelyegtem. Amikor abbahagytam, megszűnt. De ha neked nem érzékeny a gyomrod, próbáld ki. Vagy ne rendelj, hanem te készítsd el az ételeket, lehet, hogy friss jobb! rengeteg fogyókúrát kipróbáltam már, és szerintem ez a legbarátságosabb, mert nem érzed állandóan, hogy sanyargatnod kell magad. És sportolj!:)))
2009. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó, de: a sok édesítőszer nem egészséges, kevesebbet kell használni belőle, vagy elhagyni. jól összekombinált több fogyókúrás módszert, és betarthatóvá tette. még annyit megjegyeznék, hogy a sok drága Norbis cucc helyettesíthető "mezei" dolgokkal a legtöbb esetben. pl. a méregdrága liszt...az 1-es kóddal valóban jól lehet fogyni éhezés nélkül. nekem (és sok ismerősömnek)bevált. személyre kell szabni magadnak.
2009. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fogytam vele 8 kg-ot, szóval nekem bejött, de másnak lehet, hogy nem. Az elsővel nem igazán értek egyet, elég nagy kitartás és akarat kell ehhez is, mint minden fogyókúrához, tökmindegy, hogy hogy nevezzük. Én pl. semmilyen port nem ittem, nem ettem semmi "fogyitabit", a saját akaratommal és sporttal fogytam, az update. szerint.
2009. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!