Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves,173cm magas,80,5kg...

13 éves,173cm magas,80,5kg cukorbeteg lány hogyan tudna még lefogyni hamarabb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 13 éves cukorbeteg lány vagyok. 173cm magas és 80,5kg súllyal. Már kiskoromba is szenvedten a túlsúllyal, de akkor 9 éves koromba kijött rajtam ez a betegség és akkor 1 hónap alatt ugye leadtam 10kg-t. azóta eltelt már 4 év és a 60kgról visszahíztam kb 80kg-ra. 2011. december óta veszem komolyan, hogy leakarok végleg fogyni, mert amikor nézem a tv-t vagy csak az utcán sétálok, látom, hogy vékony nők vagy tizenéves lányok mennek az utáckon. A barátnőim is vékonyak nem úgy mint én. Igaz mongyák hogy nem is látszik meg annyi rajtam, amennyi vagyok, de én ezt akor is úgy veszem mintha cak nyugtatni szeretnének. Heti 6x edzek, hétfő-szerda-péntek: zumba, aerobik 1órába, kedd-csütörtök: Hip-Hop 1 órába és szombaton 18-17-ig futok. Mivel ez a betegségem van ugye bekell tartanom a diétát, de 4hónapja cs fél kilót tudtam fogyni. Már ittam az almaecet kúrát meg a Hunyadi vizet is. Emelett még mitcsináljak, vagy van-e valami cukorbeteg diéta, amivel jobban letudnám a súlyomat 70kgra vinni?
2012. márc. 20. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Beszélj dokiddal, hogy fogyni akarsz és áttesz másfajta diétára. Fontos, hogy edzés előtt, után mérjél vércukrot, 10 felett tilos tornázni!

2012. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 13 évesen ne csesztesd a szervezetedet még a fogyással is.

Igaz elég magas vagy 173 nak 13 évesen, e ha fogyózni kezdesz meg fogsz állni a növésben, és kitudja, hogyan befolyásolja majd a cukorbetegségedet a dolog..


Ha mozogni kezdesz tv nézés helyett, rendszeresen, az nem árthat.

2012. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Orvosommal a szénhidrát mennyiségen is állítottunk, de remélem azért, hogy sikerülni fog vmennyi kilót leadni... :S :)
2012. márc. 20. 12:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a 173cm az elég magasnak számít, pláne egy 13 évesnél. Amúgy mozognod kellene. nem tudom mit eszel, hogy ennyi a súlyod, gondolom nem ehetsz sok szénhidrátot.
2012. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sétálj minden nap 1 órát, az nem okoz drasztikus cukorzuhanást. előtte-utána mérjél, és vigyél magaddal szőlőcukrot, vizet.
2012. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
reggelire eszek 30CH-t, ebédre 40-et vacsira pedig 40-et ugyan úgy...
2012. márc. 20. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!