Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Min változtassak, hogy sikerül...

Min változtassak, hogy sikerüljön? Nyárig sikerülhet?

Figyelt kérdés
Szóval én egy 18 éves 169 cm, 47 kg-os lány vagyok.Mindig is ennyi voltam nem fogyóztam meg semmi,Nagyon gyors az anyagcserém.Formásodni szeretnék mert a combom és a popsim így is kicsit aránytalanul nagy mint a többi részem.Mit kell tennem sporton kívül kell változtatni az étrendemen?Csak mert fogyni nem szeretnék.Milyen fajta sport lenne jó futáson kívül?(nagyon nem szeretem sajnos)ilyen gyakorisággal és 1 alkalommal mennyi ideig?(Bocsánatot kérek ha sokszor volt kérdés de keresőbe nem találtam rá minden információra ,amit kerestem)
2012. márc. 20. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

fogyni semmiképpen se!

inkább minőségit egyél

kerüld_ lsiztes, bő zsríban sült ételeket, agyoncukrozott müzlit, ételt, joghurtot

étrend: zabpehely, teljes kiőrlésű kenyér, rizs, főtt krumpli, hüvelyesek(bab, lencse, borsó stb) zöldségek, gyümölcsök, olajos mag (dió, mogyoró stb) méz, hús-vörös/fehér( inkább a pulyka, csirke, hal, de azért heti 2-3 vörös hús is jó (marha6sertés-sovány fajtát) máj, tojás, túró, joghurt, leves, főzelék, gomba, sajtok, tejtermék, sajtkrém, zöldfűszerek-ízesítés

2012. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm ! :) Mozgásra tudsz ajánlani valami jót?meg milyen gyakran végezzem?
2012. márc. 20. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!