Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok olyan ételeket mondani...

Tudtok olyan ételeket mondani ami könnyen elkészíthető, viszonylag olcsó, és keveset, vagy egyáltalán nem hízlal?

Figyelt kérdés

Tudom minden hízlal amit megeszünk, de olyat szeretnék amitől a legkevesebbet lehet hízni, és amit könnyen el lehet készíteni, és nem kerül sokba az alapanyagja.


Másik kérdés: Hogy mit ajánlotok mit vigyek a suliba? Milyen kenyeret, hozzá milyen felvágottat, és esetleg zöldséget, uborkát pakoljak bele? Ezt is úgy kérdezem, hogy ami a legkevesebb kalória és ami a legkevésbé hízlal.


2012. márc. 22. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Paradicsomleves:

1 doboz paradicsompüré (amin fel van tüntetve a tápérték, és nem cukrozott, 170 Ft kb)

Light mozarella (Aldiban van, 170 ft)

Kb 3 dl víz

Beízesíted (só, bors, delikát, pici édesítő)

Összefőzöd:-)

Én szeretem:-)

Nem sok kcal van benne így.

2012. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

rakott karfiol sovány hússal vagy darált hússal, joghurtal leöntve,

rakott zöldbab joghurtal, ezeket lehet párolni is, hozzá valami hús,

vegyes saláták, tehetsz bele sovány túrót joghurtal, tojást főzve, sonkát bele kockázni esetleg,

párolt brokkoli, ugyanúgy valami husival esetleg joghurt hozzá vagy light sajt rá sütve vagy olvasztva.

zöldség levesek

hideg gyümölcs leves pl szamóca bele, joghurt és víz keveréke, édesítő, fahéj, szegfűszeg

gombából egy jó mártás olaj mentesen,

savanyú káposztából párolt káposzta

káposzta főzelék (kevés lében)joghurttal picit sűrítve.

sütőzacskóban sütött húsok így olaj sem kell vagy csak pici.

rakott kel, tejföl helyett itt is joghurt

tökfőzelék liszt nélkül joghurtal.

karfiol leves

zöldbab leves

2012. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!