Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 166 cm vagyok és 67 kg. Hány...

166 cm vagyok és 67 kg. Hány kalóriát kell ennem és mennyit mozognom h lefogyjak 10 kg-t?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam pont ugyanez a helyzet, én is kíváncsi vagyok.
2012. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Találsz sok helyen kcal szükséglet kalkulátorokat, azok ugyan bár erős becsléssel de kiadják mennyit kell bevinned naponta az alapanyagcserédhez. Törekedj arra hogy ez alatt légy, és akkor fogyni fogsz.
2012. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 168 cm vagyok és 69 kilóról indultam. 1500 kcal-os étrendet követek, heti 3x futok és 2 napot megyek kondiba súlyzós edzésre és fogytam eddig 7 kg-t 2,5 hónap alatt.


Számold ki a saját kalóriaszükségletedet, fizikai aktivitásra beállítva, pl. itt van egy kalkulátor, ez aránylag jól számol: [link]


És ez alapján kéne belőni a kcalt és tápanyagot (!) is.

2012. márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont hogy baromság kalóriát számolni, örülök a lelkes hozzá nem értők agymenésének meg a hülye linkjeiknek, a minőség is kell hozzá, és ha MÉRED a kaját nem lesz gond...bodybuilder.hu/alapismeretek ...nem csodadiéta!MERT OLYAN NINCS de hiteles és működik....
2012. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó hozzászóló!


1. Nem linkeltem semmilyen oldalt sem, ezt elvből nem teszem mivel sok honlapot olyanok szerkesztenek akik azt sem tudják miről írnak.

2. Jól mondod, fontos a minőség is. Ebben az egyben egyetértek veled.

3. A kérdés egyszerű volt, mennyi kcal kell bevinnie, ezt egy kalkulátor megadja, amit linkeltél honlapot azon is vannak ilyen kalkulátorok.

4. Elhamarkodottan ítéled meg mennyit is értek hozzá.

5. Szerény meglátásom szerint egy olyan ember vagy aki össze vissza olvas minden szart a neten és ebből meríti a tudását, ami helytelen.

2012. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6. Azt nem tudom honnan vetted hogy ne számolja a kcal-t.
2012. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és köszi a linket Gábor:)
2012. márc. 27. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen, de a linket nem én írtam.
2012. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!