Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha már nem fogyni szeretnék,...

Ha már nem fogyni szeretnék, csak súlyt tartani, milyen edzést végezzek elliptikus tréneren?

Figyelt kérdés
Eddig csináltam intervallumosat 20-30prcest, volt hogy 60 perc közepes tempóban aerob, most ha már nem feltétlenül a zsír égetése a cél, hanem mondjuk, hogy minél több kalóriát lemozogjak a bevitt kajákból, akkor csinálhatok olyat, hogy naponta többször 20 perceket tekerem? vagy ennek így semmi értelme?
2012. márc. 23. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet értelme, mert ugye a zsír 20 perc utántól kezd el égni, tehát ha azt nem léped át, hanem mindig pont előtte abbahagyod, akkor a kalóriák égnek a 20 perc alatt is. Szerintem te is ezt logikáztad ki nem? :)
2012. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ja, ja így gondoltam, mert ugye a zsír később kezd el égni, de a kalóriák azok égnek attól...

Meg ezt az egészet úgy gondoltam, hogy a napi megszokott edzésen kívül csinálnék ilyeneket, mondjuk esténként 20 perceket, vagy éppen délután ha ráérek vagy úgy érzem, hogy sokat ettem, de ma még nem is mozogtam, ilyesmi...

2012. márc. 23. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!