Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarok 10kg-ot és van...

Fogyni akarok 10kg-ot és van rá módszerem szerintetek jó ez?

Figyelt kérdés
Napi 1 óra lépcsőzés 10 emeletes panelba + 30 perc sulyzózás gyorsan és folyamatosan 4kg mennyi idő alatt fogyok le?
2012. márc. 26. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Ha-ha-ha! Majd gondolj rám, amikor 15perc lépcsőzés után már levegőért kapkodsz!

Most kezdesz sportolni és 1óra lépcsőzés a terved? Hát szólok, nem fog összejönni!

2012. márc. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kell megcsinálod hanem nekem ugyan miért nem sikerülne?
2012. márc. 26. 01:38
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem simán sikerülhet:) amúgy fontos a fogyásnál az is, hogy mit eszel, arra is figyelj oda;)
2012. márc. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van. 1 óra folyamatos lépcsőzés egy eddig aktívan nem sportoló, 10 kg felesleggel rendelkező személynek nagyon nagy kihívás. De persze drukkolok.
2012. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andizsuzsi ***** válasza:
30 perc súlyzózás 4 kg-os súllyal gyíkfin@ot sem ér. Napi 1 órát nem fogsz tudni lépcsőzni, próbálj meg csak lassan kocogni 1 órát, az sem menne, ha eddig nem sportoltál, főleg nem lépcsőn föl. Minden nap nem sportolunk - adunk időt a szervezetnek regenerálódni. Súlyzós edzéshez kérj tanácsot edzőtől, vagy legalább olvass utána a neten.
2012. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na? Sikerült 1órát lépcsőznöd?

Mert látom lepontoztak/lepontoztál engem mint a sz@rt, pedig biztosra veszem, hogy még negyed órát sem bítad, nemhogy 1órát!:/

2012. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
holnap kiderül de én tudom hogy sikerülni fog :) semmi se állithat meg
2012. márc. 27. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!