Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a fogyasztó tablettákról (pl. ez az új káposztaleves-pótló tabletta)?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, most lesznek vagy öten legalább, akik lehülyéznek meg lelustéznak, hogy miért nem emelem fel a seggem és megyek el futni. Ezek a kommentek nem különösebben hasznosak számomra.

Elég hülyén hangzik, tény és való ez a 'káposztás' tabletta, de elég megbízhatónak tűnik így elsőre.

Próbált már valaki ilyen vagy hasonló fogyi tablettát ? Ilyenek használata után visszahízom a cuccost? Sportolnék mellette..


2012. ápr. 2. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Nem léteznek olyan készítmények, amitől sport és diéta nélkül le fogsz fogyni. Léteznek ugyan ezek az ún fogyasztó tabletták, de ezek csak a pénztárcádat fogyasztják le, másra alkalmatlanok. Ennek ellenére marha drágák, mivel óriási profit van a forgalmazásuk által. Arról nem is beszélve, hogy milyen egészségügyi kockázatot jelentenek, esetleg életveszélyesnek is minősíthetőek. Mindenki a könnyebbik utat akarná választani, ez valahol érthető, de ez az út sajnos nem létezik, hiába hitegetnek a létezésével. Az egyetlen egészséges és járható út, ha fogyni akarsz az a diéta+sport párosítása. Ha ez a kettő rendben van, lehetetlen, hogy ne fogyj. Ennek a káposzta "csodának" is csak a híre nagy, a hatása már annál kevésbé, így ez is csak egy megtévesztés marad. Barátnőm anyja szedte egy darabig, annak ellenére, hogy elmondtam neki is amit neked, de persze semmit nem fogyott vele, sőt még a pénzt sem kapta vissza. Ha jól belegondolsz, bármit el lehet adni, csak egy jó, ügyesen megtervezett reklám kell köré és persze, hogy kapós lesz egy ilyen termék, egy ilyen témán belül, amiben ennyi hiszékeny ember van, mint a fogyókúra világa.
2012. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Spirulina Alga, Hoodia. Én ezeket próbáltam és bejöttek. Nem hiszek az ilyen káposzta meg tudjatök.m pótló tabikba. Az alga kapszula (bio) sokat segít az egészség megtartásában, méregtelenít és csökkenti az éhségérzetet. A Hoodia-t én kapszula formájában szedtem, az agyban hat, szintén csökkenti az éhségérzetet így könnyen betartható a diéta. Én most abbahagytam a Hoodia szedését mert babát szeretnénk és félek hogy árt, így most kénytelen vagyok segítség nélkül betartani a diétámat.

Sok sikert.

2012. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!