Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsan és...

Elegem_van kérdése:

Hogyan tudnék gyorsan és hatékonyan lefogyni?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé kövér vagyok. 170 cm és 68 kg. Sokan mondják hogy jó az alakom de nagy a seggem és a hasamon is van egy kis felesleg. Tudnátokajánlani valamit amitől egy kicsit formásabban néznék ki?
2012. ápr. 5. 08:59
 1/2 Shai-Hulud ***** válasza:

Mozogj, és ne zabálj!!!


Nekem is ezt kellene tennem, de nem tudok ellenállni egy kis finom kajának. És így sajnos nem megy. :-(


(De a 170 centihez a 68 kiló nem is olyan kövér. Na jó, nem vagy éppen sovány se, de az "eléggé kövér" kitétel sem igaz. Persze ha fogyni akarsz, ebből még lehet, de tudd, hogy nem vagy elhízva.)

2012. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tudok ajánlani olvasd el a Sárga Kapszulát, nem írom le ugyan azt még 1 * mert egy kezdő számára tökéletes ha betartod ami benne van, mellesleg ingyen letölthető könyv.
2012. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!