Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fajta fehérjét válassza...

Melyik fajta fehérjét válasszam? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

KIZÁRÓLAG FOGYÁS/SÚLYTARTÁS CÉLJÁBÓL! :)

(heti 5x futok)


Két féle között gondolkodom.

a Scitec Nutrition Professional:

[link]


és a Nutrend Whey Core 100:

[link]


Biotech Ultra Loss Shake :

[link]


Melyikben van kevesebb kalória?És több fehérje?Melyik éri meg jobban? A válaszokért hihetetlenül hálás lennék!Igazából nem nagyon értek hozzá:/ Kérlek csak normális írjon:) Köszönööm!

14/Lány


2012. ápr. 6. 19:27
 1/6 A kérdező kommentje:
*3 féle között bocsánat:)
2012. ápr. 6. 19:28
 2/6 anonim ***** válasza:
én a biotechet választanam tapasztalatból.a scitecet probáltam de nekem nem jött be,és az edzöm is ócsárolta.
2012. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

abba amit te mondasz 1grammal több fehérje van:)

és 0,1del kevesebb zsír a szénhidrát pedid egyforma bennük..de a scitecbe meg finomabb ízek vannak aaaj denehézez:DDD

2012. ápr. 6. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van ultra loss,az inkább étkezés helyettesítő, van benne szénhidrát is. Ízre elég finom (meggyes-joghurtos). Most a Scitec-et ízlelgetem, tiszta fehérje, íze baromi finom, mint egy desszert, és árban is elég jó. Én a Scitec-re szavazok :)
2012. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szombatiné Kati válasza:

Kedves 14/Lány !


Köszönjük, hogy a mi cégünket is a felsorolásodba vetted : [link]


Szóval a célodnak tulajdonképpen mind a kettő alkalmas, de a 100% tiszta fehérjét inkább edzés után szokták használni gyors fehérje/aminosav pótlásra.

Az Ultra Loss Shake pedig inkább egy komplett étkezést helyettesít. Ezt általában vacsora helyett alkalmazzák.

Kizárólag fogyás/súlytartás céljából az Ultra Loss alkalmasabb, az ügyfeleink is nagyon dicsérik, főleg az eprest (az a sláger).

Szóval egy kiadós fehérjedús reggeli, egy átlagos ebéd (kicsivel kevesebb hagyományos körettel, rizs, burgonya stb...és több zöldséggel), egy kiadós min. 1 órás sport, és vacsora helyett egy adag ultra loss shake biztos, hogy eredményes minden szempontból.


A tápanyagtartalmakat meg tudod nézni itt :


[link]


[link]


És még egy két hasonló termék amit a figyelmedbe ajánlok :


[link]


[link]


Ha bármi kérdésed van írj bátran, vagy a honlapunkon keresztül, vagy szkati77@t-email.hu


Üdv.: Szombatiné Kati - www.bodydiszkont.hu

2012. ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem ide tartozik de olvasgatom a kérdéseket és végre közbe találtam ezt abodydiszkontot végre egy ojjan webshop ami nekem is tetszik jee :D
2012. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!