Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki 70-75 kiloról sikeresen lefogyott?

Figyelt kérdés
Én is elkezdtem edzeni és egézségesen táplálkozni, hogy elérjem a célom, de ezt a kérdést azért írtam ki, hogy erőt merítsek, mert ha másnak is sikerült, nekem is sikerülhet.
2012. ápr. 7. 19:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én 94 kilóról fogytam le 61 kilóra..

39/N

2012. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szia,én 70 kilorol indultam. Olyan 2 hete diettázom és 2 kg ment le és orulok neki. Orulok minden egyes kilonak ami lemegy rolam.:) Te hogy haladsz?
2012. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

77-ről 65-re.

De így sem érzem jól magam.

2012. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

76-ról 67-re, de még mindig nem érzem jól magam a bőrömben. Még mindig kövér vagyok.


16/L

2012. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

3-as..dettó így vagyok én is.

20l vagyok, a 170 centimhez egy éve kb 75-77 kiló voltam, szépen lassan fogyogattam le, javarészt az ideg miatt, aztán ha már beindult a fogyásom, jobban odafigyeltem arra is, hogy miket eszek..

Most tartok kb 65-64 kilónál, valahogy mégis sokkal rosszabbul érzem magam a ruháimban, mint anno 10 kg-val nehezebben.. zavar a pocim, nem merek öltözködni, minden ruhában hülyének érzem magam..

2012. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

akkor 4-es veled is együttérzek..ti milyen magasak vagytok, mennyit fogynátok még, ha megkérdezhetem?

amúgy kérdező neked pedig kitartást..

milyen diétát csinálsz, mit sportolsz?

2012. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. 165 cm vagyok, jó lenne 55-58 kiló körülinek lenni, de ez valószínűleg nem fog sikerülni a csontozatom miatt. Kb. 11 évesen voltam annyi kiló... De akkor is, jó lenne a 60 kilót megközelíteni.
2012. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
első vagyok.162 cm magas vagyok.93 kilónál mondtam,hogy elég.Ma már boldog,és elégedett vagyok.Már nem fogyózom,csak tartom a szokásos mennyiséget az ételekbe.(mondjuk eddig sem volt drasztikus fogyókúrám,mert mindent ettem,semmiről nem mondtam,le csak a szokásaimon változtattam.Lassan,de bitosan elértem a kívánt súlyt.
2012. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

162cm vagyok

72-ről indultam

jelenleg 57kg vagyok

még 5kg-tól kellene megszabadulnom

2012. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönom szépen a válaszokat. Én április elsején kezdtem, 165 cm vagyok és 75 kiloról indultam és 1.5 kilot fogytam. Naponta 4 szer étkezem, emellett napi harminc percet szaladok és emelett 1-1,5 órát ülök konditeremben. Hát nagyon remélem, hogy sikerülni fog, mert egész életemben duci voltam és már elegem van rég mások megjegyzéseiből, de persze az egészet magam miatt teszem, hogy egyszer felvehessek egy szexi ruhát végre...eddig is volt, hogy elkezdtem fogyózni, de hiába fogytam ann tíz kilot, mert helytelen módszerrel értem el a fogyást és visszahíztam...és a másik dolog, hogy senki sem állt és áll mellém.
2012. ápr. 7. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!