Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mikorra megy le az a 3 kg?

Így mikorra megy le az a 3 kg?

Figyelt kérdés
Ma reggelire ettem 45g zabpelyhet 200 ml 1,5%-os tejjel és 2db(100g) kivivel. Tízóraira eszek egy natúr joghurtot meg egy almát. Ebédre 150g tonhalat eszek, amihez csinálok valamilyen zöldségköretet meg eszek hozzá egy nagyon kevés rizst. Uzsonnára egy natúr joghurtot eszek, vacsorára pedig 200g zsírszegény túrót, 4 tojásfehérjét és zöldséget. 160cm/50kg vagyok, 3 kg-ot szeretnék fogyni. 1 éve járok edzőterembe, feljött rám egy kis izom is. Heti 4x járok edzőterembe, hétköznap pedig napi 1 órát biciklizek(mondjuk ez nem nagyon számít, mert nem egyhuzamban biciklizek, negyed órát a suliig, negyed órát vissza, aztán negyed órát az edzőterembe, és negyed órát vissza)
2012. ápr. 13. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemsok idő! mingyáá megvan csak nyomjad :O
2012. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Smartguy86 ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy mikor megy le, nem? Úgyse állhatsz vissza utána a régi életmódodhoz, mert akkor 6 fog visszajönni...


Ne legyél türelmetlen. 2 kilót azzal is leadhat az ember, ha lemegy róla a víz. Nyilván már 1 éves edzésnél az nem működik, kivéve ha azalatt szarul kajált...


FONTOS: Ne a mérleget figyeld, hanem a tükröt! Mivel az csalóka, az izom nehezebb, mint a zsír, így lehet, hogy nem fogysz egy kilót se, mégis jobban nézel ki!

2012. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Tényleg el kéne már felejtenem a mérleget, mert nagyon durván szokott ingadozni a testsúlyom(rengeteget is iszok), meg elég intenzíven edzek egy ideje, és látszik, hogy fejlődtem, valamennyi izom feljött rám, azért hiszem azt, hogy híztam. Lehet, hogy most nem is diétázok mégsem, hanem tömegelek, és majd június elején diétázok, mielőtt strandra megyek.
2012. ápr. 13. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!