Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok több kalóriát...

Nem tudok több kalóriát bevinni! Nagy baj?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdtem el számolni a kalóriákat, próbálnám megközelíteni az 1000-et egy nap, de annyi nem lesz! Reggelire 2 sz.abonettet eszek 2 szelet csirkemellsonkával, ebéd vagy egy tányér leves és egy görög saláta jellegű valami másodiknak, vagy volt már palacsinta is utána! Ma pl nem volt időm főzni, jártam a várost és az ebédem két teljes kiörlésű péksüti volt! ...és ami az én bajom, hogy már hónapok óta nem vacsorázom, ezért most sem szoktam! Nem vagyok éhes ebéd után! 2 kávét iszom naponta édesítővel, tejporral, van, hogy megeszek egy kiflit, vagy nápolyit, de még ezekkel együtt sincs 800-nál több! Ma pl csak 400 kalóriát vittem be! Nem akarom magamba tömni a kaját, én ennyitől jól lakok! Ártok ezzel magamnak? Fogyókúra céljából van, emellett tornázok minden nap, és kondiba járok 2 naponta! Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 13. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet valami betegséged van.. sztem orvoshoz menj el mindenképpen, mert lehet valami baj van, és inkább most vedd észre. és amúgy baj igen. ha még sportolsz is akkor legalább 1500 kéne fogyáshoz, súlytartáshoz meg 2000-2500kalória!!!
2012. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem gondolnám, hogy bajom lenne, egyszerűen össze van szűkűlve a gyomrom, szerintem!
2012. ápr. 13. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
de ha tudod a választ miért kérdezed??
2012. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már melyik kérdésre tudom a választ? Azt, hogy ez árt e nekem, hogy nem bírok több kalóriát bevinni, vagy nem árt, arra még baromira nem tudom a választ! Vagy az lenne rá a felelet, hogy össze van szűkűlve a gyomrom?
2012. ápr. 13. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem próbálj meg min. 1200 kcalt bevinni, de a legjobb az 1500 kcal lenne. 800 kcal rettentően kevés, vizet meg izmot fogsz a legtöbbet veszíteni. Meg hát nem értem, hogy miért nem tudsz többet enni, mert írtad, hogy fogyni szeretnél. Csak úgy hízhat meg az ember, ha sokat eszik, vagy ha valamilyen betegsége van. Ha fogyókúra előtt sem ettél sokat, és híztál, akkor el kéne menni orvoshoz.
2012. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért nem ettem, mert fogyni szerettem volna, de nagyon sokáig nem indult be a fogyás, csak stagnált a súlyom! Hízni nem híztam! Ezért vagyok hozzászokva a vacsora kihagyásához! Most már megy lefele, heti -1 kg! Megpróbálok odafigyelni az evésre, csak úgy is nehéz megnövelni a kalóriabevitelt, hogy lisztes és cukros dolgokat egyáltalán nem eszek!
2012. ápr. 13. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!