Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudok ellenálln...

Egyszerűen nem tudok ellenállni az édességeknek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Abszolút nem tudok mértéket tartani. Észre sem veszem magamat és már is bevásároltam két szelet csokit. Amikor meg már azt hiszem sikerül visszafogni magam, olyan éhes leszek hogy a fél hűtőt megtudnám enni. Amúgy nem vagyok nagyon elhízva csak jó lenne leadni egy 4-5 kilót.

2012. ápr. 13. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hm, hát van ezzel így más is. Én édességfüggőségnek hívom, nem tudom létezik e valóban ilyen:) A lényeg, hogy iszonyú nehéz volt nekem is elhagyni a mindennapos csoki, süti evészetet. Olyan volt, mint valami szerről lejönni. Még elvonási tüneteim is voltak az első héten. Agresszívabb voltam, rossz kedvűbb, de most négy hét után már bátrabban megeszek egy-két kocka csokit, nem kívánom a többit. Az édesség evészettel az is elég nagy baj, hogy utána nagyon hamar éhes leszel, ezért van, hogy a fél hűtőt ki tudnád enni. Tényleg nehéz, de ha valóban elszánod magad, sikerülhet. Nem mondom, hogy a gyümölcs pótolhatja az édesség utána vágyad, mert ez nem igaz. Nem pótolja semmi eleinte.
2012. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez a kajaroham azért lehet lehet,mert sok idő telik az étkezések között.

a csoki dolog meg?

rossz otthoni példa eredménye lehet,önjutalmazás és persze nincs meg egy olyan cél az életedben,ami miatt lemondanál róla.

2012. ápr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!