Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves fiú vagyok és 1 hónap...

15 éves fiú vagyok és 1 hónap alatt szeretnék lefogyni legalább 10 kilót. Kérlek írjatok hatékony diétákat amikkel eltudom érni a célomat!?

Figyelt kérdés

#fogyókúra #fogyás #fogyás 1 hónap alatt
2012. ápr. 17. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Annyit ne akarj!

Napi 1200 kalóriánál kevesebb energia bevitele, és több mint heti 1 kg fogyás célkitűzése nem javasolt!

Itt egy kalóriabeviteli táblázat, írd be az adataidat, aztán változtasd meg a heti mozgást, a leadni kívánt heti kg-ot stb, és nézd meg ehhez mennyi kalóriát kell enned.


[link]

2012. ápr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 claidheamohmor válasza:
Nekem ilyesmi tizenöt évesen eszembe sem jutott. Kezdjük talán azzal, hogy milyen magas vagy és hány kiló?
2012. ápr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha fogynál is 10 kilót, a bőröd nem lenne túl hálás érte.
2012. ápr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Smartguy86 ***** válasza:
Neked nem kell fogyni! Inkább járj el sportolni (heti többször!! legalább 1 órát!!!) és egyél rendesen. Még növésben vagy, fejlődsz! Ilyenkor TILOS fogyózni!!!
2012. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
180 magas és 86 kiló vagyok. Am kössz az eddigi válaszokat de írjatok még lécci :D
2012. ápr. 18. 18:43
 6/14 A kérdező kommentje:
Amúgy hiába nem szabad nem érdekel. Akkor is sok ez a súly szerintem és szeretnék 80 alá menni de nagyon gyorsan.
2012. ápr. 18. 18:44
 7/14 anonim válasza:
én 187 vagyok és 86 én is le szeretnék fogyni legalább 10kg-ot. Most keresgélek a neten, de lehet, hogy inkább sportolni fogok.
2012. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Smartguy86 ***** válasza:

"Most keresgélek a neten, de lehet, hogy inkább sportolni fogok."


Mi az, hogy inkább? Gondolod, hogy a neten találsz valami tuti módszert, amivel testmozgás nélkül le tudsz fogyni? Meg kéne tanulni nagyon gyorsan, hogy a fogyást csak úgy lehet elérni, ha a szervezetednek megmutatod, hogy több energiára van szüksége, miközben nem adsz neki annyi táplálékot, amiből energiát nyerhet. Így kénytelen lesz a zsír felhasználni. Más módszer nincs!


Aki azt állítja, hogy ésszerű diéta (nem éheztetés) és sport/testmozgás nélkül le lehet fogyni, az hazudik, vagy el akar neked adni valami szart...


Kérdező! Az a 86 kilód 15 év alatt épült fel. Miből gondolod, hogy most 1 hónap alatt leadsz belőle 10 kilót??? Türelem kell, sport és kiszámolt étrend. Máshogy nem fog sikerülni. Éheztetéssel csak azt éred el, hogy gyenge, betegeskedő, satnya ember leszel, nem beszélve arról, hogy a fejlődésedet is tönkreteszed vele, aminek az eredménye gerincferdülés, alacsonynövés, emésztőrendszeri és idegrendszeri panaszok/betegségek lesznek.


De ha neked ez "nem számít", akkor csináld! De később ne mást hibáztass a saját hülyeségedért!

2012. ápr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nah jó nem akarom tönkre tenni magam de akkor is valami gyors módszert szeretnék. Lécci már valaki javasoljon valami jó kis diétát amit énis csinálhatnék.
2012. ápr. 19. 14:27
 10/14 Smartguy86 ***** válasza:

Nincs gyors módszer. Türelmesnek kell lenned. 10 kiló 2 hónap alatt megy le jó esetben, ha egészséges akarsz maradni. Diétának számold ki a szükségleteidet itt:

[link]


Aztán ha ezzel megvagy, akkor már csak össze kell állítani olyan kaját, amiben annyi van, amit ez ír a súlycsökkenéshez.

Ehhez segítséget nyújt ez az adatbázis:

[link]

vagy

[link]


Ezután nincs más dolgod, mint intenzíven sportolni és betartani az összeállított kaját. Plusz leszokni dolgokról: mint késői fekvés, cukros szarok/édességek, kevés folyadék fogyasztása, vitaminszegény étkezés (egyél sok gyümölcsöt és zöldséget), gyorskaja.


Ennél jobb módszert nem fogsz találni. Aki mást mond, az hazudik, vagy rád akar sózni valami szart...

2012. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!