Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsan fogyni?...

Hogyan tudnék gyorsan fogyni? (kb.3 hónap alatt)

Figyelt kérdés

82-83 kg vagyok és 172-3 cm és nyárra le szeretnék adni minimum 5-6 de inkább 10 kg-ot.


Heti 3 szor lejárok kondizni és megpróbálok kevesebbet enni, de eddig nem látok sok változást, persze kicsit izmosodom, bár eddig se voltam olyan gyenge gyerek, de a lényeg az az, hogy ha valaki tud akkor adjon tippeket vagy írjon bevált módszereket, tapasztalatokat.


2012. ápr. 18. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
noku vacsora kevés ebéd minden este mozgás. nekem bevált 1 hónap alatt 3kilót fogytam le. Remélem nekedis sikerül. 12/L
2012. ápr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én sok fogyókúrával próbálkoztam de egyik sem vált még be csak egy, és pedig a barnarizs diéta, minden nap egy kevés főtt barna rizs, vagy saláta light majonézes, és ha nagyon éhes vagy akkor gyümölcs de az is csak alma vagy mandarin esetleg ananász! Én 2 hónapja csinálom és már fogytam 10 kg-ot!!!! (:
2012. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. válaszolón látszik , hogy nem ért hozzá,rá ne hallgass...

először az étrendet kell rendbe tenni,és futni (kocogni)kell sokat,elvileg az intervallumos futás hatékonyabb de szerintem a kocogással is szép eredményeket érhetsz el,vagy menj biciklizni,és súlyzózz,és sok vizet igyál

2012. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja és a 2. válaszolóra se hallgass,mégpedig azért mert lehet ,hogy fogytak de nem zsírból hanem izomból,és gondolom neked a célod,hogy zsírból fogyjál
2012. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát én vagyok a 2. válaszoló és a zsírból fogytam, de te biztos jobban tudod....
2012. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: te egyáltalán nem is eszel normális kaját? pl.: húst vagy krumplit vagy kenyeret?


Ez már mindenkinek szól:

-Sokan azt mondják hogy ha fogyni akar valaki akkor sok vizet igyon, miért?


-a biciklizés is lehet olyan eredményes mint a futás?


-az úszásról mi a véleményetek?

2012. ápr. 19. 16:10
 7/8 anonim válasza:

(2.válaszoló):

Hát kb 1,5-2 hónapig nem ettem húst, de aztán már igen de akkor is csak egy minimális olajban sült csirkemellet, kenyeret egyáltalán nem, de azt ki lehet bírni, ha meg nagyon nem bírod egyél meg egy almát, vagy ha szereted a puffasztott rizst azt is lehet, de natúr és naponta max. 2-t.Meg persze a rendszeres mozgás.Ha tényleg elkezdenéd ezt a fogyókúrát akkor azt komolyan is kell venni, meg azért mondom mert akkor tudok sokféle elkészítési módot meg tanácsot is adni...ha gondolod.

2012. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
(2.)Krumplit sem lehet mert abban sok a szénhidrát....
2012. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!