Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 1,5 hónap alatt...

Hogyan tudnék 1,5 hónap alatt 5kg-t fogyni?

Figyelt kérdés
Sajnos diétás kajákat nem tudok enni mert a családom ezt nem támogatja. Kicsit elég olajosan főznek és csak húst. Sportolni sem tudok.Egyik b.nőm 2 hónap alatt fogyott le 15 kgt úgy hogy éheztette magát. Nos én nem szeretném a példáját követni. Segítsetek! 16/L 164 cm / 65 kg
2012. ápr. 18. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenre van megoldás.

Az én családom sem a tipikus egészségesen éljünk mániások, de én tettem azért, hogy egészségesebben étkezzek. Vettem zabpelyhet (a sparban 129Ft fél kiló, ami nagyon jó ár érte) és mostantól tk. kenyeret is veszek, amikor akciós. A zsírosabb kajákat kerülöm, vagy csak minimálisat eszek belőle stb.

Apró trükkökkel csodákat lehet elérni.


Miért nem tudsz sportolni?


Leírom, hogy mi lenne a legjobb megoldás, majd kiszűröd belőle, hogy mi az, amit meg tudsz valósítani, bár minél többet meg kéne ahhoz, hogy valóban fogyj!


Egészséges életmód! Csodákra képess, hidd el!! :)


Naponta 5x egyél kevesebbet, és igyál naponta 2-2,5 l vizet.

Reggelire szénhidrátot válassz pl. zabpehely gyümölcsökkel vagy fahéjjal, tk. kenyér sonkával, zöldségekkel.

Tízóraira elég csak valami könnyed kaja pl. gyümölcs, zöldség, pár db. korpás háztartási keksz (a detkinek van cukormentesben), egy maréknyi diákcsemege stb.

Ebédre mindig főtt ételt egyél, levest ehetsz nyugodtan, az nagyon egészséges és előkészíti a gyomrot a főételnek, tehát emésztés szempontjából is nagyon jó. Főételnél válassz zöldköretet, salátát, főzeléket, rizst valamilyen feltéttel. A tésztát érdemes kerülni, legalábbis kevesebbet fogyasztani belőle!

Uzsonnára szintén csak könnyed dolgot egyél, pl. natúr joghurt, kefir, zöldség, gyümölcs stb.

Vacsorára a szénhidrátot és a gyümölcsöt érdemes kerülni. A szénhidrátot a fogyás érdekében, a gyümölcsöt pedig azért, mert megerjed a gyomorban, ami nem egészséges. Tehát fehérjét és zöldséget érdemes enni, pl. tojás, hús, túró, sonka stb.

A bolti üdítőket és rágcsálnivalókat felejtsd el, csak tönkre teszi a szervezetet. Egyedül az étcsoki az, amit a bolti rágcsálnivalók közül lehet fogyasztani, de csak mértékkel és néha. Minél magas kakaótartalmú étcsokit válassz, s néha egy kis süti is megengedett, de tudod, mértékkel!


Az egészséges életmód másik fő alkotó része a rendszeres, aktív testmozgás. Hetente 3-4-5x legalább 40-50 percet érdemes mozogni. Én a futást ajánlom, az egyik legjobb alakformáló mozgásforma és boldogsághormont szabadít fel a testben! + Én amióta futok (3 hete) sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb vagyok. :)

16/L

2012. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2012. ápr. 19. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!