Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » FŐTT TOJÁS DIÉTA?!

FŐTT TOJÁS DIÉTA?!

Figyelt kérdés
Valaki csinálja? Nekem használt teljesen mértékben, most is csinálom, de nem tudom hogy merjek e a kávéba tejet rakni. Mert hogy az étkezéseknél ugye feketekávét kell, de ez a mindenem, és tej nélkül elég szar már...
2012. ápr. 20. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Eléggé rizikós, hogy merj-e tejet tenni bele, hátha elrontja a "diétádat". Mondjuk jobb, mintha főtt tojást tennél bele. Bár lehet, hogy a következő heteden azt kell bele raknod. Jók ezek a diéták, kemények a szabályok, mindent csak úgy ám, ahogy le van írva.

A szomorú az, hogy léteznek ilyen diétának nevezett bohóckodások. Ezt azok találták ki, akik egyáltalán nem értenek a diétához, de valami cikk kellett a nők lapjába. így marhára szar is az egész. A diéta nem itt kezdődik, ez egy böjt, vagy nem tudom minek nevezzem. Ha egészségesen akarsz fogyni, zsírból, akkor felejtsd el ezeket a marhaságokat és tájékozódj megfelelően a témában.

2012. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nyersen rakd a kávéba a tojást, könnyebb belekeverni.


Majd írd meg, hány kilót híztál vissza 3 héttel a zseniális diétád után. Megjelölöm a kérdést.

2012. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
és pénztárcával hogy bírod a napi 30db tojást?
2012. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a "kedves" hozzászólásokat! :)

Csak hogy ha már "okosak" vagytok, úgy kéne ezt tenni, hogy ismeritek a körülményeket.

1.:Egyszer már csináltam, fogytam tőle 7-8 kilót, tehát hatásos.

2.:Ha nem ezt csinálom, egészségesen étkezem, és minden esetben tornázok és futok.

3.: A pénztárcám jól bírja, mert nem vásárolok felesleges f*szságokat, nincsenek extra igényeim,viszont minden meg van ami kell.

A továbbiakban kérem hanyagolni szíveskedjenek ha értelmeset már nem tudnak mondani! :D

2012. ápr. 21. 18:20
 5/12 A kérdező kommentje:
A 30 db tojás pedig valójában 4 db naponta... Eszes. :)
2012. ápr. 21. 18:21
 6/12 A kérdező kommentje:
Arról pedig hogy 'vegyi folyamat végbemenése a szervezetben' nem tudok mennyit hallottatok, gondolom nem sokat. (ha nem értené valaki: össze van állítva az étrend annak érdekében hogy fogyjon az ember, ezért kell betartani)
2012. ápr. 21. 18:24
 7/12 anonim ***** válasza:

eszes?

te okoskodsz már nem azért.

ha csak tojásból viszed be a napi fehérjét,akkor az hogy jönne már ki napi 4 tojásra?

a 30db tojással legalább bevinnéd a minimális szükségletet.

nem az ideális bevitelt,csak a minimálist.

egyébként meg megnéztem azt az ostobaságot és napi 9 tojást esznek,a napi össz kal bevitel meg kb 5-600,uh a diéta nem érheti el a célját semmiképp,mert nem testzsírból fog történni a fogyás,csak az izomtérfogat összébb húzódik,aztán meg jön a jojó.

2012. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Olyan diétát csinálok amiben nem csak és kizárólag tojás van. Nem egészséges (nem is ezt mondtam) persze, de nem vagyok az az alkat aki akkor is fogy ha csak a cukrot hanyagolja. A jojó pedig azért nem következik be nálam (ahogy eddig sem 3 éve), mert a fogyókúra után nem zabálok csokit mint a barom és aztán csodálkozom hogy miért szedtem vissza. Napi 1-2 órát mozgok.

Jaj, és nem okoskodok, csak a tényeket vázoltam fel, a válaszadókkal ellentétben akik csak idiótaságokat tudnak írni, semmi hasznosat.

2012. ápr. 22. 02:04
 9/12 anonim ***** válasza:

1.:Egyszer már csináltam, fogytam tőle 7-8 kilót, tehát hatásos.


Marha hatásos lehet, ha most megint csinálnod kell. Nálam az a "hatásos", ha valaki tartani tudja a súlyát.

2012. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Neked eleve az a hasznos, amit annak ítélsz meg, de ez nem azt jelenti, hogy az a megfelelő is. A legnagyobb idiótaságot meg te írtad/kérdezted kedves kérdező, ha tetszik, ha nem.
2012. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!