Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni? Rendszer...

Hogyan tudnék fogyni? Rendszeresen edzek, de kb semmi változás.17/l

Figyelt kérdés
2hónapja edzek heti 4x-5x, személyedző is segít, de alig fogytam, pedig az étkezésre is figyelek.
2012. ápr. 20. 21:29
 1/5 anonim válasza:
Mennyi az az alig? attól is függ, mennyi rajtad a felesleg. Mert minél több, annál gyorsabban tudod ledobálni a kilókat. De havi -1, -1,5 kg az ami normális tempójú fogyásnak mondható. A többi max víz, ami lemegy.
2012. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem havi, hanem heti -1 kg.
2012. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3-4 ment le
2012. ápr. 20. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:

talán nem figyelni kellene az étkezésedet,hanem pontosan kimérni,betartani és időre megenni.

és te készíted el a kaját,vagy vársz a muterre vele?

2012. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a télen elmentem egy "francia"fogyi szalonba,féláron vettem a bérletet/ami ezen a helyen rendszeresen van/és eddig ez a legjobb szerintem,7 kilót fogytam,kényelmesen,a bőrömnek meg nagyon jót tettek ezek a kezelések.
2012. ápr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!