Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szülés után fogyni szeretnék...

Szülés után fogyni szeretnék és formásodni. Egy hete keményen edzek, de eddig csak az étvágyam nőtt. Ha ez így folytatódik, attól félek, sokkal kövérebb leszek, mint edzés előtt. Inkább hagyjam abba?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 12:02
 1/3 anonim válasza:
Mikor szültél?Szoptatsz?Ezek lényeges dolgok lennének válaszhoz!
2012. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Mikor szültél?

2. Mit sportolsz, mennyit, egy héten hányszor?

3. Mit eszel, kb. hány kcal (vagy ha nem tudod, leírnád mondjuk a tegnapi étkezésedet?)

4. Szoptatsz?

5. Szedsz vitaminkészítményeket?

6. Iszol eleget?

2012. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tavaly október végén szültem és még szoptatok. A kalóriákat nem számolom, csak azt vettem észre, hogy mióta tornázom, azóta a reggeli joghurt és müzli már nem elég délig, mert már fél 11-kor farkaséhes vagyok. Egyébként Péntek Enikőre tornázok, ami nagyon vad ahhoz képest, hogy több mint fél éve nem mozogtam. A babakocsi tologatást és még az 5 km-es sétát sem sorolnám a mozgás kategóriába, mert bár igaz, hogy fizikai aktivitás, de nem mozgat meg minden izomcsoportot és megterhelőnek sem nevezhető. Szóval pont egy hete tornázom min. 20-25 percet és nagyon elfáradok a végére, le is izzadok rendesen, viszont csak azt érzem, hogy sokkal éhesebb leszek tőle. Fáradok is rendesen és azt végképp nem szeretném, hogy csak azért kelljen még többet tornázni, mert még éhesebb vagyok tőle, mert ez így egy ördögi kör lesz, és ha kihagyok egy-két edzést, de változatlanul ugyanolyan éhes vagyok, akkor többet fogok enni és nem hogy formásodnék, de még hízok is. Inni talán iszom eleget, szerintem a napi 3,5-4 liter jó teljesítmény. Remélem nem hagytam ki semmit. :)
2012. ápr. 23. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!