Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Light joghurt jó vacsorára?...

Light joghurt jó vacsorára? Egy ideig ettem natúr joghurtot de nem jön be az íze pedig fahéjjal is próbáltam :/

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyél túrót:)
2012. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
lényegtelen hogy mit eszel vacsorara ha belefértél a napi kaloriaszukségletedbe..
2012. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
nem lényegtelen, hogy mit eszik vacsorára, ennyi erővel megehetne egy tábla csokit is, ha addig csak 700 kalóriát evett...DE NEM! (ma)
2012. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Light joghurtot ehetsz,de inkabb ne vacsorára. Vacsorára egyél csirkemellet, túrót,cottage cheese-t, Lidl-be van ilyen 0,2% zsírtartalmú kenhető sajt stb...
2012. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! ^o^
2012. máj. 3. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:
miert ne ehetne csokit is vacsira?? én ettem és fogytam 20kg-t. belefért a napi kaloriaszuksegletembe.
2012. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ki mondta,hogy nem ehet akár csokit is vacsorára? Azt mondtuk,hogy nem kellene. És te is lefogytál 20 kg-ot ,de lehet,hogy pl egy hónappal korábban elérted volna a kitűzött célod,ha nem csokit eszel vacsira.
2012. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egy honappal hamarabb vagy késobb...mit számit? aki fogyni akar turelmesnek kell lennie..ha a szervezetnek gusztusa van valamire, azt meg kell adni..
2012. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hihetetlenül feljavíthatod a natúr joghurtot, ha belekeversz kb. 5 dkg málnát vagy erdei gyümölcsöt, és hozzáadsz (ízlés szerint)folyékony édesítőt. Én 2 doboz Activia krémes natúr joghurthoz szoktam keverni kb. fél bögre villával szétnyomdosott málnát vagy erdei gyümölcsöt(a fagyasztott is tökéletes) és adok hozzá annyi Süssina folyékony édesítőt, amennyi az ízlésemnek megfelel. Jól elkeverem, lehűtöm, és ISTENI FINOM! -és kalóriatartalma max. 200. Kis zabkorpát beleszórva nekem ebédre is elég. Ajánlom mindenkinek, aki egészségeset, és finomat akar enni!
2012. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!