Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyorsan lapos hasam?

Hogyan lehet gyorsan lapos hasam?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túlsúlyos, de valamiért a hasam nagy és engem zavar. Szeretnék szép és lapos hasat hatásos módszerrel. Elkezdtem tornázni rubint réka videókra és nem tudom, hogy az elég lesz-e. Nyárra szeretném ha lapos lenne. Erre a videóra kezdtem most el tornázni: http://www.youtube.com/watch?v=F256MmfzkVY . Lehet jobb lenne, ha dvd-re tornázék és mellette diétáznék is?

2012. máj. 8. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Na most ugye nem egyszerű és kitartás kell ahhoz,hogy lapos hasad legyen és maradjon is!Kezd úgy,ahogyan én tettem:

1.Figyelj arra,hogy a napi vízbeviteled meglegyen!Tehát minimum 2 liter vizet igyál meg,de ajánlott igazából 2,5 liter.Maximum 3 liter vizet ajánlott meginni,mert 3 liter után már nem esik jól a szervezetnek.Aztán kezdődhet az edzés.Figyelj,hogy előtte csak könnyen emészthető ételeket fogyassz meg hogy menj el vécére,mert így jobb a közérzet is és hatékonyabb az edzés!

2.Melegíts be egypár gyakorlattal(átlagos testnevelés órai gyakorlatok is megteszik)!

3.az első nap 10 felülést csinálj,a második nap 20 felülést,a harmadik nap 30-at,a 4.nap 40-et és 40 felülést csinálj olyan egy héten keresztül minden nap.

Amikor érzed,hogy nem bírod és fáradt vagy,akkor állj le mindenképp,ne vidd túlzásba ezt az egészet!Nem kell diétás hülye kajákat enni ahhoz,hogy jó alakod illetve lapos hasad legyen.

NEM KELL AGYONKÍNOZNI magad ahhoz,hogy jól érezd magad a bőrödben..ugyanis nem attól érzi magát jól az ember,hogy olyat csinál,ami nehézségekbe ütközik és kellemetlen.Attól érzi magát jól az ember,ha nem kínozza agyon magát és mégis sikerül neki elérni a kívánt hatást:)

Azért persze emellett az edzés mellett sem lehet agyonzabálni magad..:) de diétázni sem kell.

2012. máj. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Fussál.
2012. máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem ami idáig legjobban bejött,a Callanetics volt. Tényleg hatásos és "gerincbarát". Ha gondolod, olvass kicsit utána. számomra nem volt olyan gyilkos (kifullasztós) mint Réka,de látványosabb volt az eredmény. Ha szimpatikus leírás alapján, az alapprogramot elég sok torrent oldalról le tudod szedni.
2012. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Króm tabletta és probiotikum szedése pár hétig, mellette torna. Nekem ez vált be. Diéta ne, max annyi, hogy több legyen a fehérje (hús, tojás), kevesebb a cukor és liszt, főleg este. És naponta gyümölcs.
2012. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
"torna"... na ne röhögtessetek... felülés... ugyan már. nem hasizmot akar, hanem zsírt akar égetni. ahhoz meg diéta kell és aerob edzés. (mint pl a tempós gyaloglás, és a nem túl széthajtós kerékpározás.)
2012. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. :) A tablettákat inkább kihagynám, annak egyáltalán nem vagyok a híve. Felülést továbbra is fogok végezni, de azt csak az izmosodás miatt. Futni pedig sajnos nem nagyon van lehetőségem, maradok a szobabiciklinél. :) Megtaláltam a számomra megfelelő oldalt és igazából tetszenek is a gyakorlatok. Ez pedig a [link] . :) Köszönöm szépen még egyszer mindenkinek a válaszokat. :)
2012. máj. 8. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen és köszi a linket, jónak tűnik. :) igaz még nem nagyon volt időm elmerülni benne. elsőre hasonló, mint a bodyrock TV. Amúgy szerintem mindegy mit, csak élvezettel csináld! sok szerencsét! :)
2012. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!