Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség, túl gyorsan fogyok!...

Segítség, túl gyorsan fogyok! (? )

Figyelt kérdés

15 éves, 151 cm és 45 kiló vagyok, nem vagyok kövér de azért van rajtam felesleg. kb. két hónapja váltottam életmódot, napi 1100 kalóriát eszek (rengeteg fehérje, kevesebb ch) és az édességeket teljesen kiiktattam, emellett napi 20-60 perc szobabicikli/ellipszis tréner.

az utóbbi kb. két hétben viszont nagyon gyorsan fogyok, napi 0.2-0.5 kilót.... aggódom, ugye nem az izmaimat építem le?:| ez nagyon gyors fogyás?



2012. máj. 9. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
kevés a kalória főleg ha 15 éves vagy, fejlődő szervezet! ne csinálj már marhaságot. Emeld meg legalább 1500 kcal-ra és 140g ch/nap
2012. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem említettem: 4éve nem nőttem, nem is fogok már.
2012. máj. 9. 10:04
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Élőre tudod, hogy nem fogsz már nőni? Érdekes. Amúgy ált. 24 éves korunkig növekedhetünk.
2012. máj. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Smartguy86 ***** válasza:
9%

Ilyen étkezés mellett tényleg nem fogsz nőni... cserébe görbe lesz a hátad, kicsi a melled, és folyton betegeskedni fogsz. Még most fogsz a legnagyobbat nőni, ha megfelelően eszel. Ha nem, akkor az lesz, amit írtam...


Napról napra ne mérd már a súlyodat, mert nagyon nem számít. Hónap végén mérd mindig! Ami aközben ingadozik, az víz és salakanyag miatt van.

2012. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1100? Te jó ég!


Azzal a mozgásmennyiséggel, amit te végzel 1400 is fogyást eredményez, de minek akarsz te fogyózni?

Fejlődésben lévő gyerek vagy, ezt jó lenne az eszedbe vésni!

Ebben a korban nem csak a magasságod változik még.

Egyébként meg 15 évesen én is azt hittem, hogy "kinőttem" magam, mert nemigen változtam az évek alatt, mégis végül 19 éves koromra értem el a végső magasságom.


Neked bőven elég lenne egy 1800 kalória körüli értékkel tartani a súlyod, s mellette sportolni és sportolni.

[link]


Ha a BMI értékedre kíváncsi lennél, ne a felnőttekre szabottakat nézd!

Ez gyerekeknek van, korral korrigált:

[link]

2012. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hagyjátok már rá ezt a növekedést. csontkorom és endokrinológus alapján már nem fogok nőni. beletörődtem már, nem lehet mit tenni. 1300ra megemelem a bevitelem.
2012. máj. 9. 13:08
 7/9 anonim ***** válasza:
1500-ra emeld meg.. fiatal vagy te még és az 1100 kcal ennyi mozgás mellett koplalásnak számít
2012. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1500-ra nem fogom,mikor 1200 mellett is híztam...
2012. máj. 9. 16:41
 9/9 anonim válasza:
Igen meg kellene emelned!Csak annyit mondanék még hogy kb.18 éves korunkig növünk,de álltalában ez megáll olyan 15 évesnél,mert én 15 vagyok és már nem növök nem is nötttem már egy ideje.
2012. máj. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!