Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy legyen egy...

Mit tegyek, hogy legyen egy kis önbizalmam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 kilótól szabadultam meg szeptember óta, most 162/3 cm és 59-60 kg vagyok,de valamiért még mindig annak a dagi "kislánynak" érzem magam, mint aki voltam... Mit tegyek, hogy ez megváltozzon? Az alkatom homokóra, és ha a tükörbe nézek, látom a változást... de néha olyan, mintha a régi énemme néznék farkasszemet. Ne értsetek félre, nem vagyok anorexiás, kb 55-58 kg között szeretnék lenné, nekem nem jönnek be a pálcika alkatok, de valahogy még mindig annak a gátlásos lánynak érzem magam, aki voltam. Hogyan lehetne ezen változtatni? 18 lassan 19 éves lány

Szerintetek milyen a mostani súlyom? Régen sokat bántottak, és ha most felnevetnek mellettem, még mindig azt hiszem, hogy a súlyomon viccelődnek. :/



2012. máj. 9. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ez egy általános jelenség saját magán nem látja az ember annyira a változást még ha 20 kilót fogyott is
2012. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg igazi, profi fotóssal jó képeket csináltatni magadról. Nekem bejött, hasonló problémára. :)
2012. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben vagyok. Engem is sokan csúfoltak régen, és még így is, hogy már "alakulgatok", így sem hiszem el ha azt mondják, hogy milyen jól nézek ki. Mindig mikor megkérdezik hogy miért vagyok ilyen gátlásos, elmesélem, hogy hogyan bántottak az általánosban, és szinte soha nem bírom ki sírás nélkül. Pont múlt héten volt egy ilyen eset... és most már nagyon megelégeltem, hogy nem tudok túllépni azon a sok szarságon... úgyhogy szóltam anyunak, kérjen időpontot egy kineziológusnál. Ha ő nem segít, nem tudom mi lesz... :( Úgyhogy szerintem amíg te sem tudsz túllépni a múlton, addig nem tudod majd élvezni az "új" életedet.

17 L

2012. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! Mentek a zöld kezecskék! :)

Második: ez jó ötlet, megnézem tehetek-e valamit az "ügy érdekében". A szép képek láttán, talán belátom, hogy jól nézek ki.

Utolsó: pont így vagyok én is! Engem is nagyon sokat bántottak, és ezen nehéz túllépni!

2012. máj. 9. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!