Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet uszogumibol fogyni?

Hogyan lehet uszogumibol fogyni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon meglepő dolgot fogok írni : kiszámolt étrend minőségi kajából, megfelelő tápkiegek, valamint sport
2012. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kézilabdázom heti 2 alkalommal, röplabdázom heti 3 alkalommal, heti egyszer hosszú távot futok, és otthon még kondizok is párszor... Tehát a sporton szerintem nálam nem múlik. Vagy, ha ez nem megfelelő, akkor mire gondoljak?(a kézilabdáról nem tudok lemondani, mert az a szenvedélyem)

Étrendben tudnál segíteni, honnan tudnék letölteni esetleg egyet? Sokat olvastam már, de nagyon sok különbözik...

2012. máj. 13. 16:45
 3/5 anonim válasza:

Kerüld a zsiros ételeket,cukros italokat.

Én minden reggel TK szendvicset eszem,vagy pedig zabkását.Egyél sok gyümölcsöt. Inkább egyél naponta 5x keveset,mint 3x sokat. És persze semmi nasi!

hajrá

2012. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem lehet fogyni egy bizonyos területről, ha fogysz akkor mindenhonnan fogysz az első mondata a edzős könyveknek
2012. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Utolsó válaszolónak, nem az a célom, hogy csak onnan fogyjak! Legfőképpen onnan szeretnék...

2012. máj. 20. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!