Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért történik ez meg velem?...

Miért történik ez meg velem? Miért nem bírok uralkodni magamon?

Figyelt kérdés

Minden rendben van itthon, amíg nem jönnek haza a szüleim és nem hoznak egy rakat - egészségtelen - kaját... persze egészségeset is hoznak, de a tesóim, akik szeretik az egészségteleneket, a többiből is hoznak. pl. a cukros joghurtok 4-esével vannak, úgy olcsóbb, így anyáék nagyobb kiszerelésbe hoznak: 4 db olcsóbb mint ha egyesével 2-t vesznek...


Meg nagyobb méretű édességeket, nápolyit hisz az olcsóbb és jobban kijönnek. Egész rendben volt mai nap is, ettem a diétás kajáim, erre meg hazajöttek hoztak mindenfélét és felzabáltam a fél konyhát :( segítsetek!! mit tegyek ez ellen, hogy "győzzem" le a kaját?


2012. máj. 16. 17:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Ez az étrendem:

Reggeli: tk kenyér/magos zsömle/korpás vagy rozsos kifli, sovány felvágottal/körözöttes feltéttel/tojással/sovány sajttal, és rengeteg zöldséggel

vagy: zabkása/saját készítésű müzli cukor nélkül, gyümölccsel

tízórai: alma, eper, bogyós gyümik, körte, tehát alacsony kcal tartalmúak ha nagyon éhes vagyok + 1 natúr joghurt

ebéd: barnarizs/lencse/köles, heti 1szer: durumtészta, heti 1szer: főtt krumpli, zsíradék nélkül, hatalmas tál saláta/zöldköret, és párolt hal/csirkemell/pulykamell

uzsi: ugyanaz mint tízórai

vacsi: maradék ebédből a husi, zöldköret, ha nem marad ebéd: sovány felvágott, túróval, zöldséggel, vagy kefirrel/natúr joghurttal

heti 1-2szer bűnözés/1 szelet süti, 1 szelet csoki, 1 szelet pizza/

2012. máj. 16. 18:00
 2/5 anonim ***** válasza:

hát, nekem csak a drasztikus cukormegvonás* segített, de azért mert én olyan vagyok, aki nem tud "csak keveset enni" pölö csokiból, ezért nekem könnyebb nem enni, mint picit enni.


*ez alatt azt értem, hogy nem veszek semmilyen marhaságot csokit sütit vagy épp sósmicsodát. és más sem vesz (már)



Ha te is ilyen vagy, kérd meg a családodat, hogy az ilyen dolgokat ha mindenképp venni akarják maguknak, akkor tényleg maguknak vegyék és úgy dugják el, hogy ne is tudj róla. Ami hűtőbe való, az persze keményebb dió, de én pl. a gyümölcsös joghurtot nem sorolom az egészségtelen kategóriába, legalábbis, nem okoz olyan függőséget mint a csoki.


én ezt csináltam/nám :)

2012. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de ez annak jön be, aki csak akkor kívánja a cukrot, ha már rá van állva, egyébként meg vígan elvan nélküle
2012. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem odafigyelni rájuk és nem enni am amit esszel az egészséges
2012. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyél párolt sovány húst, nyers zöldséget, olíva olajat, vitamint, nagyjából 2-3 óránként, annyit, hogy jól lakj, de azért ne degeszre. Szépen rendbe jössz, és nem fogod felzabálni a fél konyhát sem. :)
2012. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!