Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki tudnátok segíteni tanáccsal...

Ki tudnátok segíteni tanáccsal vagy akármivel ami segíthet?

Figyelt kérdés
180cm 19 éves vagyok és jelenleg 118kg Május elsején kezdtem visszafogni magam akkor voltam 122. Annó 100 voltam elkezdtem edzeni és diétázni lement 10 kiló és nagyon jól éreztem magam viszont abba kellett hagynom ami óriási hiba volt rengeteget felszedtem és kellenének jótanácsok. Futni nagyon nehéz mert fáj tőle a térdem de elkezdtem tekerni ami egész jól megy:) Ami eddig lement az azért van mert nem ettem édességet de szerintem ez nem elég!:P

2012. máj. 19. 23:56
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:

Először is olvass:

[link]


Kell, hogy meglegyen az alaptudásod, hogy tudd, mit miért kell csinálnod. Utána már el tudsz indulni a megfelelő úton!

2012. máj. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tűzz ki magad elé egy célt hgoy miért akarsz lefogyni és mennyit, mondjuk le akarsz adni ebben a hónapban 4 kilót, szép nyugodtan megteszed, nem kapkodsz. A későbbiekben meg ezek a 4 kilók összegyűlnek és jól leadod 80 kilóra. Csak figyelj oda mit eszel és vond ki az egészségtelen nagy kalóriás kajákat. Kezdheted mondjuk a fehér kenyérrel és a cukrokkal, üdítőkkel, zsíros kajákkal csokikkal stb. Egyél barna kenyeret, vagy extrudált kenyeret. Esetleg puffasztott rizst, csirkemellet, sonkát (zsírcsökkentettet). Figyelj oda a kalóriabeviteledre, egyél egy nap 5ször és ami a legfontosabb, ne csinálj olyat hogy éhezel, enni muszáj, mert ha nem eszel lelassul az anyagcseréd és nem a zsírod fogy, hanem az izmaid. Mozogj amennyit tudsz, a bicikli jó, én is szoktam tekerni, 2-3 cm-el alacsonyabb vagyok nálad és most 86kg-nál tartok, eddig 92-93 vagyok, és nem adom fel!
2012. máj. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tűzz ki magad elé egy célt hgoy miért akarsz lefogyni és mennyit, mondjuk le akarsz adni ebben a hónapban 4 kilót, szép nyugodtan megteszed, nem kapkodsz. A későbbiekben meg ezek a 4 kilók összegyűlnek és jól leadod 80 kilóra. Csak figyelj oda mit eszel és vond ki az egészségtelen nagy kalóriás kajákat. Kezdheted mondjuk a fehér kenyérrel és a cukrokkal, üdítőkkel, zsíros kajákkal csokikkal stb. Egyél barna kenyeret, vagy extrudált kenyeret. Esetleg puffasztott rizst, csirkemellet, sonkát (zsírcsökkentettet). Figyelj oda a kalóriabeviteledre, egyél egy nap 5ször és ami a legfontosabb, ne csinálj olyat hogy éhezel, enni muszáj, mert ha nem eszel lelassul az anyagcseréd és nem a zsírod fogy, hanem az izmaid. Mozogj amennyit tudsz, a bicikli jó, én is szoktam tekerni, 2-3 cm-el alacsonyabb vagyok nálad és most 86kg-nál tartok, eddig 92-93 voltam, és nem adom fel!
2012. máj. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocs, kétszer küldte el
2012. máj. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Ha csak édességet nem eszel, akkor max. nem hízol tovább, de fogyni nem fogsz.

2. Nem csak az édesség hízlal.

3. A futást felejtsd el, ha úgy érzed, hogy a későbbiekben még szükséged van az izületeidre. Ha tönkrevágod őket, azt nem lehet visszacsinálni, nagy fájdalmaid lesznek életed végéig. Futni normál súly + 10 kilóval lehet, többel nem. Vagyis ha 180 cm vagy, akkor kb. 80+10 kilóval.

4. Kérj orvosi segítséget.

2012. máj. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is az első válaszadó tippjét tartom jó ötletnek. 1 hete kezdtem ugyan ezt a szénhidrát számolós diétát,anno már bejött. Ami még fontos,hogy soha ne akarj egyszerre sokat leadni,elégedj meg a -2kg-mal is. Egy kis mozgás (akár napi 10-15 perc) pedig ezzel együtt már olvasztja is a kilókat lefelé :)
2012. máj. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2012. máj. 20. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!