Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 162 cm,65 kg vagyok, gyerek...

162 cm,65 kg vagyok, gyerek korom óta duci.1300kcal-t eszem, amely zöldségekből, gyümölcsökből áll. Minden nap 40 percet kocogok és utána 20 perc has-fenék v comb gyakorlatot végzek.2 hónapja semmi változás. Miért? Min tudok még változtatni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Miért csak zöldséget és gyümölcsöt eszel?

Tudod rengetegen vannak, akik írják, hogy ők próbálkoztak ezerrel, de nem tudtak lefogyni. Hát ezért. Mert ilyen tévhitben élnek.

Te konkrétan bezabálsz több kiló gyümölcscukrot per nap.

Miért nem eszel fehérjét? Jó minőségű szénhidrátot?

2012. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem eszem több kiló gyümölcsöt, dehogy is. Ezt úgy értettem, hogy normális keretek között eszem ezt is azt is. Pl: reggeli tejbezab (teljeskiörlésű), ebéd párolt brokkoli paradicsom szósz, edzés után sajt, vagy banán, vacsora saláta. De van hogy az ebéd tonhal vagy csirke. Nem hagyom ki a fehérjéket, rengeteget olvastam róla és eszem mindent amire a szervezetemnek szüksége van, mint a szénhidrát, fehérje, vitamin, zsírok.

Naponta kb 4szer eszem keveset, hisz a kalóriába nem is férnek bele a hatalmas adagok.

Edzeni minden nap ebéd után 3-4 órával indulok, lefekvés előtt 3 órával nem eszek,max iszom egy pohár tejet.

Mindent a nagykönyv szerint csinálok, legalábbis én úgy hiszem, de vmi mégsem stimmel, ha mindezek után nincs változás...

Én türelmes vagyok, csak elkeserítő, hogy a sok munkának nincs eredménye.

2012. máj. 22. 20:14
 3/6 anonim válasza:

A fogyás titka az INTENZÍV edzés,szóval a 40 perc kocogás helyett érdemesebb lenne úgy futnod,hogy 1 perc teljes erőből,és 1 perc normális tempóban,majd ezt megismételni 6x.

Ezt nevezik intervallum edzésnek.

Ezután a gyakorlatokat is teljes erőbedobással kell végezni,szünet nélkül,szabályosan.

A zsírégetés NEM az edzésen történik(itt is)elsősorban,hanem utána.

Ezen kívül átlagosan 25%-kal kell kevesebb kalóriát bevinni,mint amire szükséged van,ez az optimális.

Ha sokkal kevesebbet viszel be,a szervezeted átáll a még több energia raktározására és emiatt nem fogsz fogyni.

Én az Edzésmester alakváltó programmal fogytam le gyorsan(1 kg/hét,igaz nem is volt sok rajtam,kb. 4 kg)és tartósan,ezután izmot építettem,építek,ajánlom neked is ezt a programot,keress rá.

2012. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsodat. Utána fogok nézni!! :)
2012. máj. 25. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:
kedves első! 1300 kalóriát eszik, biztos rohadtul bezabál zöldségekből és azért nem fogy, valószínű...... -.-
2012. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hülye vagy, kedves utolsó.:D tömény szénhidráttal hogy fogyna? 1300 kalóriányi gyümölcs az minimum 450 gramm ch, amikor max 200 a normális:"D
2012. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!