Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik, hogy reggel 1-másfél...

Létezik, hogy reggel 1-másfél kilóval kevesebbet mutat a mérleg?

Figyelt kérdés
alig eszem nap közben-reggel műzli-ebéd főzelék,uzsonna gyümölcs-és vacsora paradicsomsaláta.szinte minden nap megyek tornázni,mégsem megy le az az 1-2 kiló
2009. jún. 28. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Igen, létezik bizony! Az okát nem tudom sajnos, viszont velem is pont ez játszódik le... Azzal a különbséggel, hogy én nem eszek, csak napi 1x (nem vagyok éhes...).

16L.

2009. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
legjobb összehasonlitási alap szerintem az, mikor mindig ugyanakkor méred meg hogy hány kiló vagy. (monjuk reggel .) én pl mindig este mikor már nem eszem többet. igy követhető hogy tényleg mennyi az annyi.
2009. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Hogyne létezne. Ez azért van, mert reggel pisilsz-kakilsz, viszont még nem ettél, nem ittál semmit. Estére felgyűlik a szervezetedben az elfogyasztott víz, aminek egy része csak másnap reggelre ürül ki, illetve éjszaka, a bőrödön át elpárologva. Utánpótlás meg éjszaka nincs.
2009. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Létezik! Ha nem is veszed észre, de éjszaka a szervezeted emészt, dolgozik. Reggelre kiválasztja a vizet, lebontja az anyagokat, és csak a reggeli vizelet után mérd meg magad. Nap közben sokat is iszunk, és 1 l víz= 1 kg-mal egyenlő.
2009. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. jún. 29. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!