Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyre...

Miért van az, hogy egyre kevesebbet eszek, és mégis jobban hízok mint régen?

Figyelt kérdés
Pár éve még akármit is megehettem,nem esett nehezemre a súlyom megtartása...Most meg küszködöm!Ez az idősödés jele???
2007. aug. 13. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez is benne van a pakliban!Igaz,nem tudom mennyi idős vagy,de tény hogy idősebb korban jobban ragadnak a kilók.Ne kevesebbet,inkább mást próbálj meg enni.Ha keveset eszel,a szervezet jobban tartalékol,de ha sűrűn kevés kalóriát,tartani tudod a súlyodat.
2007. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először: A nagyobb kalóriatartalmú ételek jobban hizlalnak még kisebb mennyiségben is.

Másodszor: A kevés mozgás is lehet a hízás oka.

Harmadszor: Az anyagcsere sebbeségének csökkenése is okozhatja. Aktívabb életmód esetén gyorsabb az anyagcsere.

2007. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

csak az előttem szólóhoz tudok szólni hogy igen ez így van , mozgás hiány esetén lassul az anyagcsere, miért van az hogy a pizzafutároknak nincs székrekedésük, míg az irodai dolgozok nagy részének igen?? mennyit mozog az egyik és mennyit a másik??? Egyébként ha diétába kezdesz ügyelj arra, hogy 8x egyél egy nap, (8 egyenlő részre oszd el a napi kaját) mert a tápanyagmegvonás hatására a szervezet lelassítja az anyagcserét, sőt még anyagcserefokozóval is lehet ezem még pluszba segíteni, nem ártalmas természetes anyagokból van, érdeklődj a fitness szakboltokban.

üdv


Krisz

2007. nov. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!