Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Barátnőm úgy fogyott le 5...

Barátnőm úgy fogyott le 5 kilót 1hónap alatt, hogy heti egyszer megeszik egy kis kanál étolajat, ami meghajtja, és kitisztul. Próbáltam lebeszélni, de hajthatatlan, ez káros számára?

Figyelt kérdés
Egyébként 18 éves.

2012. máj. 25. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
fogyni nem fogy tole, az csak víz ami kimegy a szervezetbol, havonta egyszer jol is johet, ha jol kitisztul az ember bele, de hetente nem igazan jo, tonkreteszi a bélbolyhokat és a belek síkosságát, vitamin és ásványi anyagok hianyat okozza..
2012. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Smartguy86 ***** válasza:

Persze hogy káros, ha megy tőle a hasa. A hasmenés nem egészséges bélműködés - és aki hashajtással akar fogyni, az gyorsan tápanyaghiányt okozhat a testében. Egyébként meg a zsírja ettől nem megy le, maximum víz meg salakanyag távozik a testéből, ami simán lehet 5 kiló is.


Béltisztításra rostgazdag étrend kell amúgy...

2012. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel csak a beleit pucolja ki. Nem a zsírból fogy. Hülyeséget csinál :D
2012. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnődre 1 "kiskanál" olaj ilyen hatással van, akkor vagy forduljon orvoshoz vagy írja meg a végrendeletét, mert valami nagyon nem stimmel vele. Vagy csak szimplán nem mond igazat.
2012. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Smartguy86 ***** válasza:

#4 - Arról nem is beszélve :D Most hogy mondod - én csak a hasmenés dologra figyeltem.


Kizárt dolog, hogy valakinek hasmenése legyen ennyi olajtól. Én minden nap megeszek 1 kiskanál lenmagolajat (telítetlen zsírok miatt egészséges omega3/6), mégse fosok tőle :D Szerintem is lehet, hogy kamuzik. Ha meg nem, akkor tényleg orvos!

2012. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!