Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet lefogynom fogyókúra...

Sikerülhet lefogynom fogyókúra nélkül is, csak tornával?

Figyelt kérdés

158cm és 52kg vagyok.Elég vastagok a combjaim,fönt viszont vékony vagyok.Combokból szeretnék fogyni,illetve izmosítani a combjaim.

Szívesen fogadok bármilyen tanácsot:)



#torna fogyi
2012. máj. 28. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
nem. a fogyás 80% megfelelő táplálkozás, 20% testmozgás. főleg az egészséges dolgokból bevitt kevesebb kalóriától fogysz, a sport csak rásegít.
2012. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mozgás önmagában nem elég. A táplálkozás is lányeges.
2012. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A magasságodhoz ez a súly tökéletes. Bringázz, attól izmosodsz,de fogynod ebből a súlyból abszolút nem kell,sőt...az már nem lenne egészséges,ha ebből leadnál.Edző vagyok,úgyhogy nem okoskodásból írom.
2012. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Naponta 40 percet szobabiciklizek.Próbálok fogyókúrázni,egészségesebben enni,de nem mindig megy.

Milyen étrend lenne nekem a megfelelő szerinted?

2012. máj. 28. 12:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 159 cm vagyok, de amikor 53 kilóra híztam 48ról, akkor ki voltak akadva még a tanárok is, hogy milyen hurkákat növesztettem. Mondjuk elég aránytalan voltam, a combom 61 cm vastag volt. :S A hasam is lelógott kb 4-5 centire a nadrágról amikor leültem. Most 47 vagyok, így milliószor jobban érzem magam újra, nem tornyosul a hájam és a lábam is feszesebb, vékonyabb. (50 cm)


Mindezt nagy életmódváltással értem el. Édesség tabu, joghurt csak édesítőszeres, tk kenyér, de az se sűrűn, sok fehérje. Próbáltam kalóriadeficitet elérni.(glikémiás indexet is figyeltem) Ezen felül minden nap minimum 40-80 perces intenzív kardió edzés(insanity) + ha van időm (heti 2x-3x), akkor 5-10 kilométeres biciklizés este fele, de ezt csak így nyáron. Úszni is hatásos. Csak torna egyedül nem segítene sokat, bár úgysem kell sokat fogynod. :)

2012. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magadnak próbálj étrendet összeállítani, legalábbis a te ízvilágod alapján, ne kész diétákat kövess. (dietetikus segíthet, ingyenes)
2012. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel normális a súlyod, és kizárólag formálásra van szükséged, a válasz igen. Ha annyira gáz lenne a táplálkozásod, akkor nem 52 kg lennél, hanem 72.

Valószínűleg nagy gond nincs vele.

Viszont a szobabiciklizés nem biztos, hogy a legjobb ahhoz, hogy formásodj. El kéne menni egy edzőterembe, ahol segít egy személyi edző, illetve pilates órára.

Vagy ha ez nem megy, legalább vegyél olyan dvd-t, ami fenékre és combra gyúr.

2012. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát én most akarok lefogyni és kaját vissza kell fogni meg mozogni ha van kutyád akkor menny el vele futni :)
2012. máj. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!