Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hatásos volt ma fogyás,...

Ez hatásos volt ma fogyás, formálódás céljából?

Figyelt kérdés

Minden héten futni szoktam 5*1 órát. De azt javasolták itt többen hogy iktassak be heti 3 súlyzós edzést is. Mivel már csak 2-3 kg-tól kell megszabadulnom ahhoz hogy feszes testem legyen, de a futástól löttyedt lettem, mert nincsenek izmaim. Vagyis vannak de nem túl sok :D


Nem igazán tudom hogyan is kellett volna nekiállnom a súlyzós edzésnek.

Így csináltam:

6-10 perc bemelegítés

20 perc aerob mozgás

40-45 perc súlyzózás két 3 kg-os súlyzóval Fenékre, belső combra, combra "gyúrtam". szoktam eljárni aerobicozni és onnan lestem a mozdulatokat.

És utána természetesen nyújtás.


Ez a felépítés így jó vagy egyből durr bele bumm kellett volna már súlyzóznom, és ki kellett volna hagynom az aerob részt?


Minden tanácsra kíváncsi vagyok! Köszönöm!


23/l



2012. máj. 30. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
abszolút jó.
2012. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
súlyzós előtt 10perc bemelegítés legyen, és max 20-25 perc aerob csakis utána. Illetve szerintem majd később kérj rendes edzéstervet mert az aerobic súlyzós bohóckodás nem lesz sokáig hatékony.
2012. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lehet hülyeség, de abból indultam ki, hogy a 20-25 perc aerob beindítja a szervezetemet, a zsírbontás folyamatát, így hatásosabb lenne a popsira stb-re való edzés.... De ez személyes elképzelésem volt nincs jártasságom az izmok világában. Mindössze annyit tudok hogy sok fehérje kell hogy ne épüljön le.


Aerob-súlyzós dolgot akkor ezentúl külön napokra teszem. De lesz hatása egy súlyzós edzésnek szálkásító diéta mellett?

2012. máj. 30. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!