Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a zabkását elkészítem...

Ha a zabkását elkészítem reggel, elvihetem magammal ebédre? Vagy már nem lesz olyan finom több óra után?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem a hideg, másnapos zabkását. Általában vacsorára készítek azt és ami marad hűtőbe teszem és reggel megeszem. Szerintem ez csak ízlés dolga.
2012. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem most, hogy már egyre melegebb van, nem fogod annyira bánni, hogy kicsit kihűlt:) Én mostanában nem bírom megenni így reggel frissen a meleg idő miatt.
2012. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Óóó, de jó! Köszönöm!

A hűtőt azért gondolom igényli, nem?

2012. máj. 30. 15:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, azt mindenképp.

Volt, hogy nem ettem meg reggel a Kolláth reggelimet (szintén zab alapú) és délre megbuggyant a melegben.

2012. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan finom lesz. :) Mivel tejes, ezért kellene neki mindenféleképpen a hűtő. Sőt én jobban szeretem hidegen és szoktam bele reszelni almát és rakok bele egy picike mézet is. Úgy még istenibb. :)
2012. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki aszalt szilvával is!:)
2012. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én szinte mindig reszelt almával és fahéjjal eszem, néha néha banánt karikázok még bele alma helyett :)

A szilvát nem igazán szeretem... mivel szoktátok még feldobni? :)

2012. máj. 30. 17:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ma nektarinnal ettem, nagyon finom volt.
2012. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!