Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott már valaki 2 hét...

Fogyott már valaki 2 hét alatt 10 kg-ot?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor milyen módszerrel? Jó, tudom, hogy ennyi idő kevés 10 kg-hoz, de drasztikus fogyás is létezik, és erre lennék kíváncsi, hogy valakinek sikerült-e 2 hét alatt ez a 10 kg kemény diétával...

2012. máj. 30. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Igen, a legjobb barátom. Diétával. 140 kg-ról indult.

Utána belassult nála a fogyás, 2 hónap alatt ment le róla 8 kiló.

2012. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 medve5 válasza:
34%
A drasztikus fogyás soha nem egészséges!!!Az esetek többségében a fogyókúra után fogyás duplája megy fel ugyanannyi idő alatt.Inkább hosszútávon lassan kell fogyni.
2012. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

Nekem pár éve sikerült.

Kioperálták mind a 4 bölcsességfogamat egyszerre(altatásban). Két hétig nem bírtam kinyitni a számat, az első napokban levesen éltem(szívószállal), utána üveges bébiételen mokkáskanállal:)

2012. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
91%

én 1 hét alatt fogytam. bár nem 10-et, hanem 8-at.


tuti módszer: szerelmi bánat ;)

2012. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hehe. Nekem meg a szerelmi öröm(mert összejöttem egy édes pasival) okozott 1 hét alatt 7 kiló fogyást. :D Annyira örültem és görcsöltem, hogy semmit nem tudtam enni, csak ittam szinte. Utána persze vissza jött szépen mind (szerencse, mert 41re fogytam), de akkor hirtelen lerohant rólam. :D

Drasztikus fogyás az alig evés + intenzív mozgás. De ez nagyon nem lesz egészséges, visszájára fordulhat a dolog. Mivel ahogy érzékeli a szervezeted, hogy újra normálisan kap kaját, vissza is szedi a kilókat. Barátnőm is eljátszotta 3x is ezt. Lefogyott koplalással 12 kilót, visszaszedett fél éven belül 20-at. Lefogyott 15-ot, visszaszedett majdnem ennyit. Most megint koplal és fogyott 1 hét alatt 7 kilót, de megint panaszkodik, hogy jön vissza apránként. Hidd el édesebb lenne a gyümölcse egy életmódváltásnak(kajára nézve főleg) és rendszeres mozgásnak.

2012. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Valaki biztos, majd hamarosan vissza is ment a duplája.
2012. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatos stressz miatt fogytam ennyit pár éve, senkinek nem kívánom. A gyomrom kikészült teljesen. Szinte semmit nem ettem, eszembe sem jutott, nem is bírtam volna.
2012. máj. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
5%
én 2hét alatt fogytam 8kilót ugy hogy mindenből kevesebbet ettem szerencsére jó az alkatom és igy bármikor tudok fogynii :"D de ez genetika
2013. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
80%
kedves utolsó ez kicsit nagyképű beszólás volt... akárki tud fogyni amikor akar az más kérdés hogy nem a legegészségesebb az ilyen gyors fogyás ennyi
2014. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dominiq Toretto ***** válasza:
88%
Igen. Nekem 14 éve sikerült,két hónap alatt,30 kilót leadnom.és nem is jött visszarám a mai napig sem. A titka 1000kcal kiszámolt kalória bevitel,mindent ettem ami jólesik,még csokit is,de mindent kiszámoltam és kimértem,és délután kettő után csak folyadékot fogyasztottam,így sikerült áprilisról júniusra 90ről 60kg ra lefogynom ez a 175 cm emhez épp ideális. Az első 1-hétben nemigazán volt látványos és emléxem majdnem felisadtam,mert azthittem értelmetlen önsanyargatás ez csak,(sokan ezért nemis tudnak lefogyni mert hamar feladják) Aztán a 2.héten már 6Kg mal voltam kevesebb,a 3.on már 9kg-val és egy hónap alatt pedig már 14kilóval mutatott kevesebbet a mérleg,energikusabbnak és fittebnek éreztem magam aztán már gyerekjátéknak tünt a többi mivel már megvolt a kellő motivációm a folytatáshoz. Bárki letud fogyni és viszonylag hamar csak kitartás kell hozzá. Sokan Okoskodnak,hogy nemlehet 2hét alatt 10kg-ot fogyni És hogy fél év kell hozzá meg ilyen badarságok,akik eztmondják azok vagy sosem fogyokúráztak,vagy pedig nem a kellő kalória bevitel bekalibrásával tették ezt,és emiatt fogynak olyan lassan és emiatt is hitetlenkednek. Az pedig,hogy egészségtelen a gyors fogyás...hát biztos nem egészségtelenebb mint tartósan kövérnek lenni. Szóval a lényeg Lehetséges 2hét alatt a -10KG napi 1000kcal energia bevitellel látványos fogyást lehet elérni.nekem sikerült és több ismerősömnek is aki követte a módszerem.
2015. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!