Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A víz tud hízlalni ha sokat...

A víz tud hízlalni ha sokat iszok?

Figyelt kérdés
víz, hízás
2012. jún. 1. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
a tiszta víz nulla kalorias, tehát nem hízlal, csak a súlya végett mutat a mérleg tobbet, de nem alakul át zsírrá
2012. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tehát elvileg miután a tápanyagok felszívódtak, majdnem ugyan annyi ki is kell hogy jöjjön igaz?


Még egy kérdés: Ha sok víz helyett sok tejet innék? Mondjuk fele-fele arányban? Az jobban is laktat.

2012. jún. 1. 11:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy kéne ugyanannyinak kijönnie? :D Hasznosul. Tej jobban laktat, mivel 1 dl-ben van 5 gr szénhidrát, nem a legjobb :)
2012. jún. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És a tejből mennyi zsír lesz? Mondjuk a vízhez képest?
2012. jún. 1. 11:20
 5/9 anonim ***** válasza:
na a tejet amennyire egészségesnek hiszik az emberek én annyira nem bízok bennuk, manapság már nem igazán kapni jo minosegu tejet..persze vannak kivételek, de a lényeg a tej tényleg jobban laktat, tartalmaz szénhidrátot és foleg zsírt, tehát én meggondolnám, hogy víz vagy tej. de idd amelyik jol esik, nem ezen fog múlni a fogyás, hanem az étkezésen
2012. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A vízhez képest rengeteg, mivel a vízben 0 kalória van, 0 szénhidrát.
2012. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A tejjel kapcsolatban: Szinte kizártnak tartom, hogy legyen annyi tehén amennyi ilyen mennyiségű tejet adnak, majdnem biztos vagyok benne hogy az amit a lidlbe kapni az nem igazán tej :)


Igazából nem vagyok kövér. Testtömegindexem ideális(bár ezt hülyeségnek tartom) de mégis lászik rajtam hogy szeretek enni. Mostanába keveset eszek és sokat iszok vizet. Egyenlőre bírom:D

2012. jún. 1. 11:26
 8/9 anonim válasza:
100%

Hogyan tudna hízlalni a víz??????

Nincs benne se zsír, se cukor, se szénhidrát!

Sőt ha sokat iszol az még fogyaszt is mert eltelíti a gyomrodat és kevesebbet eszel. Ezenkívül ha a táplálék mellé sok folyadékot fogyasztasz akkor a gyomrod tartalma hígabb lesz ezért könnyebben megemészted és gyorsabb az anyagcseréd.

És ezenkívül nagyon egészséges a sok folyadék (napi 3-4 liter).

2012. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azért remélem nem csak inni akarsz mostantól... x"D
2012. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!