Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitesz lefogyni?

Segitesz lefogyni?

Figyelt kérdés
19 vagyok és 80 kilo!Le akarok dobni egy tizest!Elkezdtem kocogni,és fegyencedzést csinálok!Szeretnék tippeket kérni sikereim eléréséhez!

2012. jún. 4. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy tipp: fogyókúrás étrend.
2012. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fogyókúrás étrend.beirtam a google-ba kidobot millio fajtát.az egyikben az irtak ezt ne egyek a masiikban azt hogy ezt egyek a harmadikban semmit se egyek a negyedikben mindent ehetek...
2012. jún. 4. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert többféle diétás étrend van. Nézd meg ezt:

[link]

2012. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha nem akarok kaloriakat szamolgatni és megvan a saját edzésprogramom akkor fogyhatok igyis? pl evésnél csak fele annyit fogok enni mint eddig.
2012. jún. 4. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Akik számolgatnak, nem azért számolgatnak, hogy az elméjüket csiszolják. Ha túl sokat eszel, nem fogysz. Ha túl keveset, az sem jó. Ha a kalória stimmel is, még mindig lehet baj az összetétellel.
2012. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sok fehérje, kevés CH, kenyér, liszt, cukor messziről kerülendő. Napi 5 kajálás. Heti 4 futás.
2012. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tavaly fogytam le 10kg diéta nélkül. Rendszeres futással és és saját súlyos edzéssel. Mind a kettőt heti 5-ször csináltam, a futás 2-3km volt.


Számolgatás nélkül akarsz fogyni olvasd el a Harcosok étrendjét és olvass utána a paleolit táplálkozásnak.

2012. jún. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!