Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a jobb Rubint réka add...

Melyik a jobb Rubint réka add újra önmagad vagy Alakreform 2010-es dvd?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb Rubint réka add újra önmagad vagy Alakreform 2010-es dvd? Melyik hatékonyabb, melyikkel tudnék hamarabb eredmény elérni?

2012. jún. 8. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
biztos nem rubint békával... -.-" az a nő egy rakás hazugság, hamis képet közvetít. Amíg nem tartasz nap 6-8 fitness órát mint ő, nem lesz olyan alakod!!!
2012. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, melyiket valasztod, mert az osszes DVD-jen ugyanazt csinalja. Egyebkent nem rossz, amit csinal, de erdemes masfele mozgassal is kombinalni. En uszassal es pilatesszel egeszitem ki.

Ha viszont nagyon gyors eredmenyt szeretnel, akkor ajanlom figyelmedbe Jillian Michaels, Bob Harper es Billy Blanks DVD-it.

2012. jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tatarek rezső majd szépen kinyír, próbáld ki azt. egyébként tényleg mindegyiken ugyanazokat a gyakszikat kombinálja, csak más ruciban és más moslék zenére.:)
2012. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Rubint Réka "Napi 20 perc önmagadért"-re tornázok hónapok óta, kombinálva futással/Alakreformmal és figyelek az étkezésre is (amennyire tudok, nem mindig jön össze, imádok enni) Az ismerősök mind agyon dicsérnek és még én is látom a változást, ami nagy szó! Mostmár nem tudok Réka nélkül élni és nem is akarok. Neki köszönhetem, hogy van önbizalmam, ami sosem volt. 161 cm, 49 kg.
2012. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az Alakreform jobb egy kicsit, csak sokan ott rontják el, hogy leegyszerűsítik, nem helyesen csinálják a gyakorlatokat és akkor jön a fujjongás, ha úgy csinálod, ahogy mondja akkor nagyon hatásos és szokott a facebook-ján online edzés lenni érdemes azt is csinálni.
2012. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!