Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyennek gondoljátok ezeket...

Milyennek gondoljátok ezeket a testarányokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24éves lány vagyok. Rendszeresen edzek főleg aerob edzéseken, és futok is. Odafigyelek a táplálkozásra is. A méreteim: 156 cm magas vagyok 54 kg, 89/66/95. A lábam és a karom elég izmos. És mások szerint csinos vagyok, de én folyton kövérnek látom magam. Szerintetek ezek milyen testarányok? Tényleg fogynom kellene, vagy csak megtartani ezt az állapotot?

2012. jún. 17. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hm, ha aerob edzés + futás van, akkor szerintem nem lehet rajtad sok zsír. Ha nem sportolnál, még azt mondanám, lehet, hogy zsírból van, de akkor ez tényleg izom lesz. (mivel az aerob edzések meg a futás zsírt éget, szerintem az leégetné rólad a felesleges zsírt, ha lenne rajtad, főleg ha a kajára is ügyelsz.)


A derék-csípő izékhez nem tudok hozzászólni, nekem kép kéne, hogy ítélkezzem. Nem tudsz képet arc nélkül feltölteni? Firkáld ki a hátteret, arcot stb.

156 cm-hez azt mondanám az 54 kg picit sok, még ha izom is. Képet teszel fel?

2012. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tökéletes!
2012. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Első hozzászóló: itt vannak a képek, bocsi, nem túl jó minőségűek, mert telefonnal csináltam, de azért sztem a lényeg látszik.:

[link]

[link]

[link]

2012. jún. 17. 18:01
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jo a tested. Tudom mit latsz kovernek magadon,pedig az semmi. Talan tobbet kene nyujtanod. Vagy egy kicsit kevesebb szenhidratot enni, tobb zoldseget, bar feltetelezem jol taplalkozol, csak gondoltam talan ezek segithetnek.
2012. jún. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Mondtam, hogy tökéletes alakod van! :)
2012. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ, főleg a hasamra szeretnék kicsit szálkásítani, meg úgy alapvetően inkább szálkásítani.

Tehát akkor szted sem vagyok hájas???

2012. jún. 17. 18:15
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a másodiknak is. :)))
2012. jún. 17. 18:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: ez egy szép, sportos izmos test. :) Nem kell fogynod, nincs rajtad felesleges zsír szerintem.
2012. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szép vagy! :) Semmi baj nincs a pociddal! :) Gyönyörű nőies alakod van! :) Megint a második voltam.
2012. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, akkor csak szálkásítok, és súlyt tartok :D

Szép napot nektek!

2012. jún. 17. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!