Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell naponta tornáznom...

Mennyit kell naponta tornáznom ahhoz, hogy pár héten belül meglátszódjon egy kis fogyás rajtam? És milyen fajta tornázás legyen?

Figyelt kérdés

Igazából a combom és a csípőtájékomon szeretném ha picit kevesebb lenne a hájam...Tudom nincs olyan, hogy csak 1 helyről tüntessem el, de milyen torna legyen hogy ott mindenképp hatásos legyen? A futás megteszi-e, mert azt szeretem. Vagyis kocogni, mert ha jól tudom az aerob s az talán segíthet.

És azt is tudom, hogy kell az étkezésre is figyelni, de én még 15 vagyok és diétát nem szeretnék, inkább így magam állítottam egyet össze, hogy nem eszem kenyeret csak reggelre egy szeletet.Reggel bőségesen eszem, tojást meg ilyensmiket, ebédre főtt ételt rendesen(semmi desszert) és vacsorára nem nagyon eszem, s ha igen akkor csak olyat, hogy joghurt vagy tükörtojás. Mindeközben gyümölcsöket fogyasztok, és vizet is elég sokat.

Ez így megfelel étkezésnek? Vagyis inkéább kérdjem úy, hogy helyes-e, fogyhatok-e ha mellette fogok kocogni???

Persze érdekelne az is, hogy mennyit kellene kocogjak. Idő,m és kedvem van szóval csak a válaszotokat várom.

Ugye ha kitartó leszek sikerülhet a fogyás és pár hét után egy pici változás fog látszani???

ELőre is köszönöm a válaszotokat :)


2009. júl. 9. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Persze, hogy sikerülhet a fogyás, hisz a legfontosabb, hogy akaratod legyen, az meg amint látom megvan :)

Hát heti 2x, 3x fuss olyan 45-60 percet, de mellette mindenképp tornázz vmit, mert csak úgy érhetsz el nagyobb eredményt, a futás magában nem elég, az inkább csak az állóképességeden javít

Próbáld ki Rubint Réka vmelyik DVD-jét, hatásos és nem kis eredményt érhetsz el vele, tapasztalat!

Sok sikert kivanok:)

2009. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

$ztem i$ rubint réka a legjobb

a napi 20 perc DVD-t ajánlom..ott kivála$zthatod melyik tájékon $zeretnél edzeni

bevált;)

2009. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Leszeretném tölteni Rubint Réka dvd-jét, ugyanis erdélyi vagyok, itt nem nagyon láttam hogy kapható lenne. Tudnátok segíteni, hogy honnan tölthetem le? Jöhet torrentes oldal is, de meghívó nélkül, ugyanis arra nem tudok szert tenni.

Köszönöm

2009. júl. 15. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:

heti kb 3Xfél óra futás..

6után már ne nagyon egyél vagy csdak naggyon könnyűt!

és torna, sztem ez nagyon hatásos és ingyen van:)

: youtube és ird be hogy: van öt perced? ez 3részes réka torna sztem ezek igen jók:)

2009. júl. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Némi info: [link]


[link]


[link]


[link]


És még sok hasonló, hasznos dolgot találhatsz az oldalon. Idő kell, hogy elolvasd, hogy magadra alakítsd, kipróbáld, viszont az eredmény olyan lesz, amit szeretnél.

2009. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon, megtalàlod a legujabb dvdéjét is Rékànak! De van elég sok, lehet vàlogatni! :) Sok sikert és kitartàst!

2009. júl. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget :)

Remélem összejön egy kis fogyás :)

Mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2009. júl. 16. 10:10
 8/9 anonim ***** válasza:

08:25!

Hűűűű, de jó kis linkek!!! Nagyon köszönöm én is!! :) Olvasom mint az állat :)


A kérdezőnek pedig sok sikert! :)

2009. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Bizony, jó segítségeket kaptam :) Még egyszer köszönöm :) És a siker? Az eddig megvan, de nem iszunk a medve bőrére, nem hagyjuk abba :D
2009. júl. 22. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!