Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a kulonbozo...

Mi a velemenyetek a kulonbozo hasleszorito termekekrol? Melyik a leghatekonyabb es kenyelmesebb? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Reklamban lattam a Slim and Lift-et? Valaki hasznalta mar? Mit gondoltok rola, tenyleg annyira bevalik, mint ahogy igerik? (bocsi a helyesiras miatt, csak igy mukodik a billentyuzetem) :)
2012. júl. 8. 21:18
 1/4 Székely Fia ***** válasza:
100%
azt nem tudom, h működik-e, de szerintem hatalmas átverés, mármint a férfiakra nézve. Elég elszomorító lehet, egy viszonylag csinos lánnyal összejönni, és amikor arra kerül a sor, látni, h nem is olyan... érted.
2012. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Naja, 1x ilyen lánnyal jönnék össze 1ből dobnám is. Ha már nem tetszik saját magának se az alakja akkor tegyen érte de ne ilyeneket használjon.
2012. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:

Ocsmány praktika egy nőtől ilyet csinálni. Nekem - mint férfinak - egyből az jönne le, hogy egy lusta, igénytelen nő. Olyan meg kinek kell???


Az meg a másik, hogy akire jó sok kiló felment, annak egy ilyen kötözött sonka ruha se segít...

2012. júl. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak hasleszorító bugyim van és bevallom elég sokat használtam régebben, teljesen másképp állt rajtam 1-1 ruhadarab(a párom tudta, hogy hordom, előtte vettem fel)

Azóta már lefogytam 13 kilót, motmár sosem hordom, de míg figyóztam addig jól jött.

Szóval mindenképp csak átmeneti megoldás lehet.

Amúgy az enyém elég kényelmes volt, csak melegben baromira melegített.

2012. júl. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!