Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony, zsíros testalkatra...

Vékony, zsíros testalkatra mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Milyen mozgást, diétát ajánlanátok?

Izmosodni szeretnék, mert semmi izom nincs rajtam, viszont mindenem zsíros és narancsbőrös. Kg-ra nem vagyok sok, 170cm-hez 55 kg. De ez mind zsír. Kezdjek el izmosodni? de attól elvileg nem tűnik még el a zsír...


24/l


2012. júl. 10. 16:04
 1/3 Székely Fia ***** válasza:
akinek új az edzés, az tud egyszerre zsírt égetni és izmosodni. az izom jól mutat a nőkön, tónusos lesz az alakod tőle. diétáznod nem kell, egészségesen táplálkozz, és nyomhatsz súlyzós edzést is, nem kell tőle félni, h hirtelen túl izmos leszel
2012. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legjobb zsiregeto az izom. Vagyis ha hasznalod az izmaid, akkor azok cserebe zsirt fognak neked egetni:)


Nem lesz bodybuilder alakod, attol ne felj.

Ha nincs lehetoseg terembe jarni, akkor csinalj fekvotamaszt, szerezz be egy huzodzkodo rudat, guggolas, kitores, felules.


Mar reg abbahagytam a kondiba jarast es az otthon vegzett gyaksikkal sokkal tobbet haladtam az utobbi 3 honapban mint amig kondiba jartam evekig.


A mennyiseg nem szamit, a minoseg a fontos. (az izmaid amugy sem tudnak szamolni). lassan es szabalyosan vegezd a gyaksikat. az intenzitas a fontos es hogy elfaradj a vegen. Lehetoleg minel jobban kifaradj, erezd ugy hogy tobbet mar nem tudsz csinalni. Ilyenkor az izmaid sokkot kapnak es megerosodnek, hogy legkozelebb jobban tudjanak teljesiteni.


A kezdeti izomlaz elofordul, nem kell megijedni. Ilyenkor azt az izomcsoportot pihentesd masnap!

2012. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megfogadom amit írtatok :)
2012. júl. 11. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!