Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 3hónap alatt...

Szerintetek 3hónap alatt 6,5kg fogyás szép eredménynek számít? Megvontam magamtól a cukrot, édesítővel iszom mindent, viszont mellette ettem rendesen, még este is. Ez hogy történhetett?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Megvontad magadtól a cukrot és fogytál? NAHÁT!!! Kedves Kála ezt senki nem gondolta volna még álmában sem :)


Egyébként szép eredmény.

2012. júl. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi Kovi Bácsi:) Egyébként nemtom hogy csináltam..:)most intenzív fogyóban vok az biztos.
2012. júl. 16. 09:42
 3/9 anonim ***** válasza:
ez szép,és jó eredmény,de szerintem semmiképpen sem intenzív..Én ugyanennyi idő alatt ennek a dupláját fogytam,de jól csinálod,amit csinálsz,csak lassan kezdj el figyelni a kajára és sportolj,mivel ez a kezdeti hajrá nagyon könnyen alábbhagy majd.
2012. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy.

Én 2,5hónap alatt fogytam 20 kg-ot. Mondjuk én a cukor mellett a lisztet is lecseréltem, meg sok egyéb mást. De én is ettem mindent, csak máshogy készítettem el, mint régen.

2012. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne hallgass rá, a normális fogyási ütem a heti fél kg, vagyis 3 hónap alatt 6, nem a duplája. Nem az a lényeg, mennyi idő alatt fogysz le, hanem hogy ne hízd vissza.


Amúgy jó sok cukrot ehettél korábban, ha csak a cukor elhagyása ilyen eredményt hozott...

2012. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2,5 fél hónap alatt 20 kiló?!


Nekem senki ne mondja, hogy ez normális...

2012. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Normális vagy nem normális, baromi látványos, tök jó alakom lett és egy gramm sem jött vissza. Még mindig van mit leadnom, és sikerül is. Hetente még mindig lemegy 1-2 kiló, ha odafigyelek. Most fagyit eszem állandóan, mégsem hízok.

És nekem ez a lényeg. Emellett pedig egészséges is vagyok.

2012. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
senki nem mondta,h nem szép és jó eredmény,csak azt,h nem intenzív,amúgy olvass utána egy kicsit,mivel heti 1kilóig is normális a fogyás,és én pl. arra akartam felhívni a kérdező figyelmét,h ez,amit csinál hamarosan nem lesz elég a fogyáshoz..
2012. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az előttem szólóhoz:igen tudom,ez már nem elég.De ez nem volt tervezett fogyás.Elkezdtem 3hónappal ezelőtt,és abbahagytam.Csak annyi maradt meg h édesítőzöm.Most megint elkezdtem,megpróbálok kitartani.Mert ha a lisztet is elhagyom,és mellette még mozgok is,az már biztos látványos:)
2012. júl. 16. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!