Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2hete fogyókúrázok le is ment...

2hete fogyókúrázok le is ment szépen 4kiló. De csak a hasamon van némi változás. A fenekemben rengeteg van és tokám is bőven, kb13kiló feleslegem volt ebből le ment 4. Mikkor lesz látható más testrészemen is? Vagy ezt nem lehet így megalapítani?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

A változás lassú folyamat, mindenkinek máshol látszik először. A toka az egy nagyon nehéz tájék tán ott fogod utoljára érezni a változást. Hogy formálódjon a tested, valami torna (súlyzós edzés) kellene, ezzel picit befolyásolhatod, hogy mely testtájékon formálódj jobban, de hogy honnan fogysz több zsírt ezt nem annyira tudod befolyásolni.

A két kiló szép teljesítmény, csak így tovább...

2009. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4kg:) sportolni nem tudok esetleg a súlyzózás, de azt se nagyon, műtóték a térdem és műtik újra szeptemberbe:S
2009. júl. 14. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Kevesebb bevitt napi kalória, és olyan edzés, ami nem terheli a térded. Egy megfelelő teremeben, egy megfelelő edző szépen össze tud állítani olyan programot, ami eredményt fog hozni. Amúgy a két hét alatt négy kg kicsit gyorsnak tűnik, bár nem ismerem az eredeti súlyodat. Heti max 1% az ajánlott.
2009. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, heti max 1 kg-ot akartam, csak egy kicsit megzavart a sok billentyű. :)
2009. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tudom, hogy sok, és az 1kg az ajánlót. 15kg plusz volt rajtam én is sokalltam a négyet, de ettem rendszeresen.
2009. júl. 14. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!