Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok mit csináljak?...

Mit ajánlotok mit csináljak? Szeretnék pár kilót leadni. Mit egyek, mit ne, mennyit? A mozgást azt itthon tudom megoldani. Milyen videót vagy egyéni gyakorlatokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
köszönöm.:)
2012. júl. 21. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszii.:)
2012. júl. 21. 22:28
 3/8 senkisemtudja válasza:

Írd be a googleba, hogy diéta, és válassz egyet, majd szigorúan tartsd be.

Egyébként nem tudsz annyit mozogni, hogy a felesleges zabálást ledolgozd, így ha nem tartod be, akkor ugrálhatsz éjjel-nappal.

2012. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha beírja hogy diéta akkor kiad sok különböző( részben rakás szar) diétának nevezett valamit. De amit az 1.linkelt az jó.
2012. júl. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 alaptétel:


- Minden nap legalább fél óra izzasztó mozgás

- Kevés (napi kg 80g) szénhidrát...

...és hidd el, hogy fogyni fogsz! Fontos, hogy ne koplalj, mert ha keveset eszel az anyagcseréd is lelassult, így a fogyásod is lassul, tehát az egészségkárosodás kivételével semmi mást nem fogsz elérni...

Higgy nekem, tartsd be a következő dolgokat:


- Számold ki a kalóriaszükségleted ( [link]

- Ennek megfelelően számold a napi kajád kalóriáját és fehérjét( [link] vagy (www.kcal.hu)

- Vigyél be elég fehérjét, szénhidrátból és zsírból pedig minél kevesebbet


A fehérje és a mozgás együtt azt eredményezi, hogy csak zsírból fogsz fogyni és izomból nem, mert sima koplalással mozgás nélkül az izmod is fogy és olyan leszel mint a telef_sott búvárruha. :-)



AMIT BÁRMIKOR SZABAD ENNI MERT NEM HIZLAL:


Csirke/pulykahús (nem csak mell, comb is lehet bőr nélkül), halak, zöldségek, kivéve hüvelyesek, sovány felvágottak pl csirkemellsonka


AMIBŐL NAPI EGYSZER MAX 100g-OT:

Sajtok, tejtermékek, gyümölcsök, rizs, virsli


AMIT SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT:

Fehér kenyér, krumpli, édességek, cukrok, cukros üdítők, fagylaltok, chipsek, rágcsálnivalók, kekszek, ABONETT (sokan fogyósnak hiszik pedig egyáltalán nem az) hagyományos tészták, zsíros húsok


Alkalmanként iktass be teljes kiőrlésű lisztből, vagy tönkölyből készült dolgokat, különben a rosthiány miatt székrekedésed lesz, tapasztalat.


Ha kifutottál a napi kalóriakeretedből akkor vágj össze egy fél kígyóubit, 1 paradicsomot, fél lila hagymát, dobj rá egy csipet sót, 2 csipet bazsalikomot és kapsz egy finom salátát, ami nagyjából 50kcal-al, és 1-2 órára jól laksz. ;-)


Ha ezekből állítod össze az étrended, akkor éhes sem leszel és fogyni fogsz! Plusz a tested is megkapja a szükséges tápanyagokat. Ha még mozgásra is rá tudod szánni magad, akkor az eredménytől le leszel nyűgözve és még a közérzeted is sokkal jobb lesz. Nekem hihetsz, én ezzel a módszerrel fogyok nagyon hatékonyan. :-)


Mozgásra a legjobb a futás, de a karokat, felsőtestet is edzeni kell, ha van kézi-súlyzó az a legjobb, 5x12-es sorozatok különböző gyakorlatokkal, 1-1 perc szünetekkel, de 4ütemű fekvőtámasz is jó, guggolás, kitörés,


Ötletek ételekre, ha tanácstalan vagy:

[link]

[link]


Sok sikert! :-)

2012. júl. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az abonett miért nem jó? pedig én is mindenhol azt látom h jónak tartják. és akkor mit ajánlanál reggelire? mert én azt szoktam enni.
2012. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abonett helyett mehetne zab reggelire. Tudom az íze nem valami jó de ez van. Vagy pedig teljes kiörlésű kenyér.
2012. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A norbis 6g kenyér jó? és abból mennyit?
2012. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!