Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor/miért nem tűnik már el?

Mikor/miért nem tűnik már el?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron kezdtem diétázni. Talán jobb kifejezés az életmód váltás. Elkezdtem szobakerékpározni, tornázni, semmi nasit nem eszek azóta csak zöldség, gyümölcs, hús.

Tavaly nyártól leadtam ~30kg-ot és szedtem fel izmot is, de a hasamon és a combomon még mindig van fölösleg, ami igazán csak akkor látszik, ha leülök, de nagyon zavar.

Ez el fog tűnni valaha is, vagy megmarad, mert túl gyorsan fogytam (amit kétlek, de azért mégis)?



2012. júl. 24. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő,lehet,hogy nálad ezeken a területeken ez lassabban megy,de az is előfordulhat,hogy csak te látod ezeket még mindig úgy,mintha lenne rajtuk felesleg,közben meg semmi nincs ott,csak izom! :)
2012. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van, és csak nehezebben megy le onnan és ez biztos, hogy háj. :P
2012. júl. 24. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!