Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet inni cukormentes energia...

Lehet inni cukormentes energiaitalt este fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Gilroy egész pontosan, 2 kalória van a 250 ml-ben. az mehet, ugye?
2012. aug. 8. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsétek el a cukormentes dolgokat. Aszpartam az az amikor echoli baktériumot(mint a sz.rban)etetik szinetikus anyaggal, amire aszpartam választódik ki. (sz.ar sz.rja)Alcheimert mindent okoz, de fogyás szempontjából mehet, ha nem lefekvés előttre szánod. Sokan megfosztják magukat a cukortól, vegyszereket használnak, aztán cukorbetegek lesznek, szervezetük megbolondul. Nyálkiválasztás is olyan mintha igazi cukor lenne.
2012. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetertek az elozovel.

Nezd meg az USA-t, mindenki dietas-ezt dietas-azt fogyaszt es mindegyik (tobbseguk) kover mint a diszno.

Az aspartame, sucralose stb. "muanyag" a test nem tudja lebontani, nehez tole megszabadulnia es inkabb zsirral vonja be, hogy artalmatlanitsa.


Estere viszont ne igyal ilyet mert a koffeintol nem fogsz tudni aludni es csak kib.szol a testeddel.

Ez olyan mintha reggelire altato tablettal ennel...

2012. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán mehet. Én is szoktam, persze nem azért, mert fogyni akarok tőle, hanem mert szeretem.
2012. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább cukormenetes és ízesítőmentes tea!! Kell valamennyi KEVÉS cukor is, de valódi legyen, ne essünk ló tulsó oldalára. Mondjuk tényleg ne este.
2012. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!